Xénia Gregušová

Mení sa pred očami svojich fanúšikov. Influencerka Xénia Gregušová, ktorá sa preslávila vďaka markizáckym reality šou Farma a Survivor, patrí k najsledovanejším ženám na slovenskom Instagrame. Nežná blonínka sa rozhodla pre experiment s vizážou, s ktorým sa priamo na videu pochválila aj fanúšikom.

23-ročná tanečníčka si už vyskúšala nielen pózovanie na móle počas súťaže krásy. Nebojí sa ani poriadne makať, a tak má za sebou účinkovanie na Farme, ktorej dvanástu sériu aj vyhrala. Okrem peňazí jej však priniesla aj lásku v podobe partnera Lukáša Stanislava, s ktorým sa na statku zoznámili. Krátko po súťaži oznámili, že spolu tvoria pár a dnes už prerábajú aj svoje vlastné bývanie. 

Xénia Gregušová
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Xénia Gregušová miluje zmeny

Energetická influencerka si vyskúšala aj súťaž Survivor, kde sa dostala do TOP desiatky. Keďže miluje výzvy, toto bola pre ňu skvelá možnosť. Pri odlúčení od partnera a rodiny si uvedomila, ako veľmi jej na nich záleží, a že si už život bez Lukáša nevie predstaviť. Po návrate do reality ju čakalo veľa zmien aj v osobnom živote. Kúpa vlastného bytu patrí k rozhodne najväčším, no fresh zmenu dopriala aj svojej vizáži.

Xénia a Lukáš
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Okrem toho, že zamakala na postave, aby zhodila kilá, ktoré po súťaži pribrala, rozhodla sa aj pre nový účes. Aj ona podľahla trendu zapletaných copíkov a v kombinácii s nimi jej profesionálka vyčarila z jej rovných vlasov pekné vlnité háro. Ako vyzerá si môžeš pozrieť na videu nižšie.

Pristane jej nový look?

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News