Xénia a Lukáš
Instagram/xenia_gregusova

Myslia to spolu naozaj vážne! Zaľúbenci Xénia a Lukáš potvrdili, že si život bez seba už ani nevedia predstaviť. Mladá influencerka, ktorá sa zúčastnila reality šou Survivor a v minulosti aj Farmy, ktorú vyhrala, sa rozhodla pre vážny krok. Dvojica, ktorá spolu randí druhý rok, s ničím neotáľa. Pomerne rýchlo sa rozhodli pre spoločné bývanie, ktoré teraz posunuli o level vyššie.

23-ročná Xénia Gregušová je mladá tanečníčka, ktorá sa zúčastnila dokonca aj súťaže krásy. Vďaka televízii sa jej darí aj na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 272-tisíc followerov. Lásku na celý život, ako ju sama nazýva, našla práve počas natáčania Farmy, kde sa zblížila so starším spolubojovníkom. Oficiálne sa dali dokopy ale až po natáčaní.

Mladý pár už prežil veľkú skúšku aj vďaka šou Survivor, kedy museli byť niekoľko týždňov odlúčení. Xénia sa verejne priznala, že na opustenom ostrove si uvedomila, ako veľmi je do Lukáša zamilovaná. Po návrate domov tak svoj vzťah posunuli na vážnejšiu úroveň. Dokonca nemajú problém hovoriť už aj o deťoch.

Ak by sa z nich čoskoro stali rodičia, ich deti tak už budú mať vytvorené zázemie. Xénia a Lukáš sa totiž rozhodli presťahovať z podnájmu do vlastného bytu. „Začína sa nám NOVÁ KAPITOLA života. Pre niekoho možno normálna vec, no pre nás to je veľmi významný krok. A pre mňa je práve toto takým, povedala by som, krokom do dospelosti,“ napísala k fotke, ktorou veľkú novinku fanúšikom oznámili.

Keby nebolo Lukyho, určite by som sa k tomuto kroku sama neodvážila. Vo všetkom mi veľmi veľmi pomohol a myslím, že toto bola ďalšia vec, ktorá náš vzťah len upevnila a spravila ho ešte krajším a silnejším,“ priznala sa k tomu, že je to pre oboch dôležitý bod v živote.Teraz sa teda budú naplno venovať prerábaniu a zariaďovaniu svojho hniezdočka lásky.

Xénia a Lukáš v novom byte

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News