Marcela z Ruže pre nevestu
Instagram/tvmarkizaofficial/reality_shows_czsk

Tomáš a Marcela zo šou Ruža pre nevestu napredujú vo svojom vzťahu pomerne rýchlo. Keď sa prevalilo, že po šou vznikla medzi týmito dvomi láska, mnoho ľudí zostalo skeptických. Ako je však na tom ich vzťah po čase a prečo ich ľudia upodozrievali? Aj o tom porozprávala Marcela pre TV Markíza.

Šou Ruža pre nevestu je už minulosťou a aj keď si Tomáš Tarr za svoju nevestu vybral Petranu, po piatich mesiacoch sa ich vzťah rozpadol. Krátko po ich rozchode však vyplával na povrch jeho vzťah s inou súťažiacou. Tomáš a Marcela vyzerajú spolu naozaj šťastne aj napriek tomu, že mnoho ľudí zo začiatku o nich pochybovalo.

„Je to také uvoľnené už, že naozaj môžeme ten vzťah nejakým spôsobom prezentovať, že sa nemusíme skrývať. Takže je to fajn, užívame si, máme nejaké festivaly pred sebou a stále sme v tej rovine spoznávania sa, ale zatiaľ je to veľmi dobré. Takže uvidíme čo ďalej,“ začala pre TV Markíza.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RUŽA PRE NEVESTU 🌹 (@ruzaprenevestu)

Prečo ľudia o ich vzťahu na začiatku pochybovali?

O ich vzťahu sa však začalo hovoriť len pár dní po rozchode s Petranou. Mnoho ľudí si preto vtedy myslelo, že to tejto dvojici nevydrží a ide len o nejakú hru.

„Na začiatku tí ľudia tomu naozaj neverili. Pretože síce my už sme mali dotočené niekoľko mesiacov dopredu, ale na divákov to bolo strašne zbrklé. Vyhrala Petrana a potom vzápätí dáme von, že spolu randíme. Takže boli voči tomu takí, že dobre, tak si klamte. Ale už teraz, keď pridávame spolu aj fotky, tak už tomu vzťahu veria a verím mu aj ja,“ vysvetlila.

Tomáš a Marcela sú spolu naozaj šťastní

V šou niektoré dievčatá spoznala aj Tomášová mama, ktorú vtedy najviac zaujala práve extravagantná Tereza. Tá sa už stihla vyjadriť aj k novému vzťahu svojho syna. ,,Jej, to je veľmi milé a krásne, teším sa s Vami,“ napísala vtedy. Ako však teraz Marcela priznala, so svojou potenciálnou svokrou sa spoznala osobne už aj ona. Ingrid je podľa nej veľmi milá žena a necítila pri nej žiadne napätie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Marcela na záver dodala, že Thajsko s Tomášom ešte nijako extra neriešili, keďže Tomáš zostáva cez leto na Slovensku. Potom však nemá problém zvážiť aj nejaký ten výlet do druhého domova jej lásky. Je teda viac než isté, že táto dvojica je spolu šťastná a užíva si každý jeden spoločný moment.

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News