Vzťah potrebuje pevné základy: Na tieto veci sa priprav pri utiahnutom chlapovi

Nikto z nás nevie, čo ten druhý prežíva. Ak je tvoj chlap až príliš utiahnutý, možno si prešiel niečím zlým a takýmto spôsobom sa s tým vyrovnáva. Pokiaľ stratíš nádej a váš vzťah ukončíš, môžeš to oľutovať. Možno sa pod tou vystrašenou maskou skrýva dokonalý muž, ktorý ťa bude milovať celým srdcom. Neodvrhni ho, lebo je to s ním trošku ťažšie. Radšej sa na tieto veci priprav vopred.

Nie každý chlap je mačo, ktorý strieda ženy a má kopec sebavedomia, lebo cvičí. Niektorí sú také kôpky nešťastia, na ktorých sa neusmiala žiadna už dlhú dobu.

Ak ti práve taký učaroval, tak ho nesúď, ale priprav sa na viacero vecí, ktoré taký partner bude inak brať. Nemaj strach, aj utiahnutý muž dokáže milovať celým srdcom, len mu dlhšie trvá, kým sa otvorí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Pevný vzťah s utiahnutým mužom

Každý jeden vzťah potrebuje čas, vďaka ktorému sa zocelí a vznikne niečo dokonalé. Keď budeš tlačiť na pílu, tak môžeš všetko iba zhoršiť. A to najmä vtedy, pokiaľ sa jedná o utiahnutého chlapa. Pri ňom potrebuješ vedieť tieto 3 veci.

Skutočne potrebuje čas

V tomto prípade to nie je iba zbytočné klišé, ktoré sa zvykne hovoriť. Tento typ muža naozaj potrebuje čas na to, aby sa ti otvoril a rozhovoril sa o svojich pocitoch. Nemôžeš od neho očakávať správanie, na ktoré si zvyknutá. Skôr sa priprav na to, že aj vaše prvé rande bude viac-menej o ničom. Možno bude dokonca konverzácia na začiatku viaznuť.

Avšak nevešaj hlavu, pretože to vôbec nie je o tebe, alebo o tom, že by si sa mu nepáčila. Utiahnutý chlap má v hlave kopec myšlienok, ktoré mu tam víria a myslí si, že nie je dosť dobrý pre žiadnu. Preto mu nedaj pocítiť, že sa cítiš nekomfortne. Radšej mu daj priestor a čas, aby vedel, že tam pre neho si.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating