Ako zvládnuť vzťah s panicom: Tieto 3 rady ti s tým pomôžu

Mať vzťah s chlapom, ktorý nie je skúsený alebo je ešte panic, nemusí byť vôbec taká katastrofa, ako si vopred myslíš. Bohužiaľ, máme tento „typ“ mužov zafixovaných ako bojkov, a preto sa od nich držíme ďalej. Nenechaj sa však zmiasť, pretože práve vďaka tomu môžeš byť jeho bohyňa, ktorá bude mať po boku vysnívaného partnera. S našimi radami bezpodmienečne zbalíš aj neskúseného muža, chce to len trošku viac citu a času. No zaslúžené ovocie ťa už čaká. 

To, že je chlap panic, nie je žiadna “vada”, ktorá by ťa mala držať od neho ďalej. Ba priam naopak. Tento neskúsený muž bude určite vernejší a milujúcejší ako ktorýkoľvek iný. Nehovoriac o tom, že si ho môžeš „naučiť“ na to, čo máš rada pri milovaní a on ako jeden z mála nebude myslieť iba na svoje uspokojenie. Budeš jeho kráľovná, pri ktorej bude chcieť vidieť šťastie.

Možno ťa to prekvapí, ale vzťah s takýmto chlapom má hneď niekoľko výhod, ako je napríklad oddanosť a túžba. Tento muž sa bude tak veľmi snažiť, aby ťa uspokojil, že pokojne zahodí všetko ostatné. A práve vďaka tomu sa veľmi jednoducho môže stať, že bude tvoj ideálny partner, ktorý ťa prekvapí. Pokiaľ ťa to naozaj neodrádza a chcela by si to vyskúšať, tu sú nejaké tipy, ako ho dokážeš zbaliť, aj keď je neskúsený.

Ako zvládnuť vzťah s panicom: Tieto 3 rady ti s tým pomôžu
zdroj: Pexels/Rogério Dourado

3 tipy, ako na vzťah s neskúseným mužom

Porozumenie

Za prvé si musíš uvedomiť, že to nie je žiadna banálna vec, ktorá by ho „obmedzovala“, a preto mu musíš vyjadriť svoje pochopenie. Jednoducho je to úplne bežné a na začiatku si tým prešiel úplne každý. Nehovoriac o tom, že pri chlapovi to ani nemáš ako spozorovať.

Aj skúsený muž môže byť v posteli poleno a na druhej strane sa môže zadariť a panic bude skryté zlato. Povedz mu, že sa nič nedeje a nemusí sa za to nijako hanbiť. Keď z teba pocíti oporu, bude sa mu jednoduchšie fungovať. Nezabúdaj, že celkovo chlapi, ktorí sú utiahnutí, sú trošku náročnejší. Viac sa o tom dočítaš TU.

Ale dávaj si pozor na to, akým štýlom mu to povieš, aby to celé nevyznelo tak, že ho ľutuješ či niečo podobné. Mohlo by ho to zlomiť alebo mu to ublížiť. Pri takejto chúlostivej téme si vopred prever, ako to berie, aby nedošlo k nedorozumeniu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieDating