Lets Dance 7
Instagram/dominika.roskova/kristina.svarinska

Vzniká nám nový párik v slovenskom šoubiznise? Dvaja súťažiaci zo siedmej série Let’s Dance si k sebe našli cestu a stretávajú sa aj po finále. Ide o tanečníkov Mareka Kliča a Dominiku Roškovú. Ich blízky vzťah si všimol portál Emma.

On vtedy tancoval s Kristínou Svarinskou a mali medzi sebou vášeň, ktorá bola priam hmatateľná. Napriek tomu sa však dokopy nedali a herečka v tom čase začala randiť s YouTuberom Expl0m. Dominika Rošková v 7. sérii Let’s Dance tancovala s Adamom Bardym, s ktorým sa dostala až do finále.

Obaja sa objavili aj v poslednej odvysielanej sérii tanečnej súťaže. Marek tancoval s paralympioničkou Henrietou Farkašovou. Dominika sa zase objavila po boku herca Richarda Autnera a boli absolútnymi favoritmi, hoci vypadli pred bránami semifinále.

Takto to pristane Dominike a Marekovi

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Klič (@marek_klic_jr)

Tento pár z Let’s Dance má k sebe blízko

Portál Emma si však všimol, že Marek Klič a Dominika Rošková sa aj po Let’s Dance veľmi často stretávajú. Mimoriadne si totiž sadli po osobnostnej stránke a spája ich aj tá pracovná.

Spoločne plánujú tanečné projekty. Nedávno sa spolu objavili na fashion show módneho návrhára Fera Mikloška v Piešťanoch. Krásnu tanečníčku dokonca čaká súťaženie v českom StarDance, kde bude tancovať so spevákom Richardom Krajčom.

Pravdou však je, že Mareka a Dominiku zatiaľ spája len kamarátstvo. Tanečnica totiž randí s mužom menom Adam. Podľa príspevkov na ich sociálnych sieťach sú zamilovaní až po uši. Chodia spolu na dovolenky a podporujú sa aj v kariére.

Toto je Dominikin partner

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Roskova (@dominika.roskova)

Zdroj: Emma

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News