pexels.com

Vždy tu bude jedna osoba, ktorá zostane v tvojom srdci. Vždy je to jedna osoba, ktorá si kúsok toho srdca aj zoberie a už nikdy nevráti. Vždy tu bude jedna osoba, podľa ktorej datuješ svoj život „pred“ a „po“ nej. Vždy tu bude niekto, kto ťa zmení tak, že už nikdy nebudeš taká, ako predtým.

Áno, môže to bolieť, no na druhej strane to môže byť skvelá príležitosť na uvedomenie si toho, že si zažila s tou osobou skvelý čas. Že si bola milovaná, že máš rôzne skvelé zážitky, ktoré ti už nikto nevezme. Ver mi, že rozhodne budeš mať na čo spomínať.

“Niekedy veci, ktoré si najviac želáš, sa nestanú, a čo nečakáš, sa stane. Neviem, niekedy stretneš tisíc ľudí a nijak sa ťa nedotknú. Až príde jeden človek a tvoj život sa navždy zmení.” – z filmu Láska a iné závislosti

zdroj: pexels.com

Je jedno, ako to dopadlo, či spolu stále vychádzate alebo sa nemôžete ani vidieť, skrátka zažili ste to obidvaja a to už nezmeníte. Život ide ďalej. Viem, že sa možno trápiš a chceš to späť, no už to nezmeníš a musíš sa posunúť ďalej. 

“Láska musí byť vá­šeň, po­sad­nu­tosť, niečo bez čoho sa nedá žiť. Stra­tiť hlavu, za­mi­lo­vať sa do nie­koho, zo­ša­lieť a to isté spra­viť jemu. A ako ho nájsť? Len po­čúvni, čo ti ho­vorí srdce. Pre­tože pravda je, že nemá zmy­sel žiť a toto ne­spoz­nať. Prejsť tú cestu a ne­poz­nať lásku, to je ako ne­pre­žiť vô­bec nič.” – Zo­známte sa, Joe Black

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating