instagram.com/bradpitt_fp

Stará láska nehrdzavie? Jennifer Aniston a Brad Pitt majú po jeho rozvode s Angelinou Jolie akosi blízko. Na konci augusta vyšli informácie, že chystajú hereckú spoluprácu. Tá prebiehala vo veľmi blízkej atmosfére. Viac o tom informoval portál Elle.

Už na začiatku roka mohli mať fanúšíkovia Jen a Brada menšiu nádej. Doslova na seba narazili počas udeľovania cien Screen Actors Guild (SAG). V minulosti tvorili aj oni manželský pár. Od ich separácie ubehlo už desať rokov a teraz si k sebe znova hľadajú cestu, aspoň po tej profesionálnej stránke.

Obaja známi herci prijali ponuku, aby divákom čítali príbeh filmu 1982 – Fast Times at Ridgemont High. V súčasnosti sa opäť spoločne ocitli na obrazovkách a toto „stretnutie“ malo zaujímavú atmosféru.

„Čau, Aniston,“ pozdravil ju Brad vo videu.

„Ahoj, Brad,“ odpovedala mu.

„Ako sa ti darí?“ spýtal sa Jennifer.

„Dobre, zlatko, ako tebe?“ 

„Som v pohode,“ zhodnotil Brad.

Podľa informácií sú však iba blízki priatelia. Zdroj povedal pre Us Weekly, že obaja umelci sa zabávajú na svojich fanúšikoch. Myslia si, že je to troška hysterické, ako chcú, aby sa k sebe vrátili. Jennifer je momentálne so svojím životom veľmi spokojná. Nič jej nechýba po súkromnej, alebo pracovnej stránke.

Zdroj: Elle, Us Weekly

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News