Lucid s dcérkou Lydkou

Vizážistka Lucia „Lucid“ Sládečková je na svoju dcérku Lydku, ktorú pomenovala po mame Lýdii, extrémne hrdá. Najnovšie totiž vyhrala v škole cenu, s čím sa hrdá mamina pochválila na Instagrame

Možno si aj ty postrehla, že vizážistka Lucid aj s malou dcérkou Lydkou a mamou Lýdiou spolu bývajú v zahraničí. Presťahovali sa do exotického Thajska, kde bývajú v luxusnej vile.

Malá Lydka tam už chodí do školy a Lucid sa učí po thajsky. Dokonca tam začala podnikať, hoci prednedávnom mala malý problém s vízami. Všetko ale zvládla a momentálne sa teší zo svojej dcérky.

Vizážistke Lucid sa o tomto ani len nesnívalo

Už ráno vizážistka Lucid pridala do stories na Instagrame, ako Lydku upravuje. Spravila jej krásny účes, dokonalý make-up a obliekla ju do nádherných šiat, ktoré sú zrejme typické pre región, kde rodinka býva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official)

Z malého dievčatka sa tak behom niekoľkých chvíľ stala dospelá dáma. Už dokonca prednedávnom fanúšičky Lucid vyjadrili o ňu svoj strach, keďže si myslia, že takéto pózy a líčenie pre dievčatko vraj nie sú vhodné. Jej mamina im ale dohovorila a razom vytrela zrak.

Každopádne, vizážistka Lucid si ešte pred odchodom malej Lydky do školy, vyliala srdce. Do stories na Instagrame pridala popis, v ktorom priznala, že nikdy ani len netušila, kam ich kroky zavedú.

„To je aké úžasné, keď si povieme, že žijeme v Ázii. Lydka, ty chodíš v Ázii do školy … To je pre mňa stále veľká vec. Nikdy by som si nepomyslela, že naše kroky budú smerovať práve sem,“ priznala Lucid.

Vizážistka sa o pár hodín opäť pochválila svojou dcérku Lydkou. Tá v škole za svoj projekt získala cenu. A to, že ju tak vyparádila, zrejme bolo jeho súčasťou. Gratulujeme!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lydia Sládečková (@lucidloveslydia)

Zdroj: Instagram/lucidstyle_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News