Klame ti partner?

Dôvera je kľúčovým prvkom zdravého vzťahu, a čas od času sa môže stať, že tvoj partner príde s nejakým tajomstvom. Snaž sa na otázky v našom kvíze odpovedať úprimne, a uvidíš, ako dobre rozumieš tvojmu partnerovi. Odhaľ, či klame.

Vieš rozlíšiť, kedy tvoj partner hovorí pravdu a kedy sa pokúša zakryť svoje tajomstvá? V 8 otázkach ti popíšeme niekoľko situácií a odpovedz na ne, ako by si v takom prípade reagovala.

Tvoj partner si zmenil heslo na telefóne a nepovedal ti nové. Čo si myslíš?

Mladá žena drží v rukách mobil Pexels/RDNE Stock project

Tvoj partner často ruší plány na poslednú chvíľu a tvrdí, že má neočakávané povinnosti. Čo si myslíš?

Všimla si si, že tvoj partner často telefonuje na mieste, ktoré pre teba nie je viditeľné, a keď vstúpiš do miestnosti, prestane hovoriť. Čo si myslíš?

Partner mi klame Pexels/Mary Taylor

Tvoj partner často hovorí, že pracuje do neskorého večera, ale nikdy domov neprinesie žiadne peniaze navyše. Čo si myslíš?

Tvoj partner tvrdí, že nechodí na pivo s kamarátmi, ale videla si ho v miestnej krčme. Čo si myslíš?

Ten pravý Unsplash/johan du plessis

V poslednom čase tvoj partner často prichádza domov neskoro a nehovorí ti o tom, kde bol. Čo si myslíš?

Tvojmu partnerovi v poslednej dobe často zvoní telefón a snaží sa hovoriť potichu, keď si v miestnosti. Čo si myslíš?

Bývalý sleduje tvoje príspevky Unsplash/Eddy Billard

Tvoj partner často dostáva drahé dary od niekoho iného, ale tvrdí, že to sú len darčeky od priateľov. Čo si myslíš?

Vieš, kedy ti partner klame? Odpovedz na 8 otázok a odhaľ jeho úmysly
BUĎ OSTRAŽITÁ!
Tvoja dôvera voči partnerovi je zrejme silná, ale nezabudni byť vždy ostražitá. Všetko je totiž možné, no v tvojom prípade mu môžeš veriť. Klamstvá väčšinou využíva len v prípade, keď ti chce dobre.
NIEČO ASI SKRÝVA!
Máš dôvody na obavy. Tvoj partner môže niečo skrývať. Je dôležité otvorene komunikovať. Skús sa s ním teda úprimne porozprávať o tom, ako sa veci majú. A možno odhalíš niečo, čo ťa bude bolieť, no lepšie to vedieť skôr ako neskoro.
NIE JE TO TAKÉ ZLÉ
Zlatá stredná cesta. To môže byť vo väčšine prípadov zdravé. Dôležité je byť ostražitá, ale nie príliš paranoidná voči partnerovi. V niektorých situáciách by si si teda mala dávať pozor, no je dôležité to odhadnúť.

Dôvera je základom zdravého vzťahu, ale občas sa môže stať, že sa čosi deje pod povrchom. Je dôležité byť ostražitá, ale zároveň dávať partnerovi priestor pre súkromie a dôveru. A ak máš obavy, kľúčom k odhaleniu pravdy je komunikácia. Odhaliť klamára ti ale pomôžu aj TIETO 3 kroky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy