kamarátky

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nie je žiadnou tajnosťou, že každý človek vo svojom živote minimálne niekoľkokrát zaklamal. Či to bolo pre dobro veci alebo nie, to nateraz nie je podstatné. Omnoho dôležitejšie bude, ak si dáš pozor predovšetkým na tieto dve znamenia. Mohla by si zostať zbytočne sklamaná napokon aj ty sama.

Znamenia, ktoré najviac klamú

Býk

Možno sa ti to v tomto momente až tak veľmi nezdá, no práve znamenie Býka patrí k tým, ktoré dokážu klamať spomedzi ostatných celkom často a v mnohom. Nie je žiadnym tajomstvom, že vedia byť častokrát aj falošnými priateľmi a rovnako nemajú problém intrigovať. Samozrejme, v mnohom záleží aj na tom, kedy sa im to jednoducho hodí.

Zaklamú, ak chcú upútať pozornosť, no robia to najintenzívnejšie vtedy, pokiaľ niekto vstupuje do ich komfortnej zóny. Nemajú najmenší problém druhému ublížiť alebo sa mu pomstiť. Navyše, ich obľubou je manipulácia s danou osobou a ich najväčším koníčkom je hádzať vinu na iných a to aj napriek tomu, že za všetko môžu práve oni. Pokiaľ máš vo svojej blízkosti znamenie Býka, nebuď prekvapená, ak ti niekedy v budúcnosti ublíži práve týmto spôsobom.

ako byť dobrý človek
zdroj: Instagram/zhest__axasii

Váhy

Nedá sa tomu veriť, však? No, sklameme ťa. Práve znamenie Váh patrí k tým, ktoré sa radia medzi veľkých klamárov. Na jednej strane ide o vyrovnané bytosti, ktoré obľubujú pravdu, no v niektorých prípadoch naozaj iba na oko. V klamstve dokážu byť hrdinami a nemajú najmenší problém zaklamať vo chvíli, kedy cítia, že by mohli byť ohrozeným druhom. Akonáhle vnímajú, že niečo nejde podľa ich predstáv alebo plánov, veľmi radi si prikrášlia aj to, čo pravdou nie je.

Čo je však zaujímavosťou v tomto prípade, že veľké množstvo ľudí si jeho lži ani nevšimne. Váhy sa dokážu v takomto prípade obrániť spôsobom, ktorý im nebude možné za žiadnych okolností vytknúť. Máš vo svojom okolí práve toto znamenie? Pokiaľ znela tvoja odpoveď pozitívne, je možné, že si podobnú skúsenosť už zažila. Ak tomu tak nebolo, o to viac buď opatrná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy