Partneri sa objímajú

Asi žiadna žena nie je dokonalá, a to platí aj vo vzťahoch. Sú veci, ktoré na svojej polovičke milujeme a nájde sa zopár aj takých, ktoré neznášame. U mužov je to rovnako. Chceš vedieť, čo tvojmu partnerovi na tebe vadí najviac? 

Pripravili sme si pre teba kvíz, ktorý ti pomôže nájsť odpoveď na túto otázku. Daj si ale pozor, lebo sa môžeš dozvedieť niečo, čo sa ti nebude páčiť.

Ak ide tvoj partner von bez teba s partiou, kde sú aj iné ženy, tak ...

Ako najčastejšie riešiš konflikt vo vzťahu?

Pexels/Marina Abrosimova

Ak sa rozhodujete medzi tým, čo chceš ty a tým, čo on, ako to vyriešite?

Kto z vás dvoch je vo vzťahu viac starostlivý voči druhému?

Ako by si opísala váš intímny život v posteli?

Ako najčastejšie trávite spoločný voľný čas?

Instagram/lophotobirth

Kvôli čomu vznikajú u vás najčastejšie hádky?

Z akého dôvodu sa rozpadol tvoj bývalý vzťah?

Aké pomenovanie od muža by ťa urazilo najviac?

Žena a muž v objatí Instagram/anajohnson

Odpovedz na tieto otázky a zisti, čo na tebe vo vzťahu nemajú muži radi
TOTO BY SI MALA AKO PARTNERKA ZMENIŤ
Ak je niečo, čo by na tebe muži naozaj chceli zmeniť, tak by to bola tvoja žiarlivá povaha a výbušnosť. Nikto nechce mať vedľa seba ukričanú ženu, ktorá chce mať všetko podľa seba a nedokáže sa prispôsobiť partnerovi. Nauč sa robiť viac kompromisov.
TOTO BY SI MALA AKO PARTNERKA ZMENIŤ
Uf, našťastie, ty si taký zlatý stred. Nie sú u teba vážne výkyvy nálad, takže sa ťažko vyberá jedna najhoršia vec. Avšak, podľa tvojich odpovedí by sa problém mohol javiť v tom, ako s partnerom komunikuješ. Skús sa s ním rozprávať viac otvorene, netajiť mu ani maličkosti a robiť viac kompromisov.
TOTO BY SI MALA AKO PARTNERKA ZMENIŤ
Občas sa zrejme správaš ako jeho mama, ktorá ho chce mať pekne doma a pod kontrolou. Partnerovi na tebe vadí, že nemáš nejaké osobné hranice a chcel by mať viac priestoru pre vlastné aktivity a tvoju dôveru. Si na neho až príliš naviazaná a chcelo by to oživiť aj milovanie, nech to nie je nuda.

Ak by si chcela na sebe popracovať a stať sa najlepšou priateľkou, ktorú nebude chcieť opustiť, v našom staršom článku nájdeš 4 rady, ako sa ňou stať. Vďaka nim sa s tebou nikdy nerozíde.

Dnešné vzťahy sa výrazne líšia od tých, ktoré fungovali len pred pár rokmi. Všetci sa niekam ponáhľame, ideme si za svojimi cieľmi či snami a „klasický“ rodinný život posúvame na neskôr. Ženy už nesedia doma a muži nie sú jediní, ktorí vedia rodinu zabezpečiť. Zaneprázdnení partneri to majú viac otvorenejšie, ale aj ťažšie, pokiaľ ide o lásku. Myslite však na tieto 3 základné pravidlá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy