instagram.com/ladygaga

Len pred pár dňami sme ťa informovali o tom, že speváčka Lady Gaga prekvapila zmenou svojho výzoru a po dlhšom období blond vlasov sa vrátila k extravagancii a zvolila ružovú farbu. Vyzerá to tak, že poznáme dôvod jej konania.

Hovorí sa, že za každou premenou ženy hľadaj chlapa. Mnohé z nás po nevydarenom vzťahu podstupujú rôzne zmeny svojho zovňajšku. Dôvod je jednoduchý – chceme vyzerať inak, cítiť sa inak, chceme zabudnúť na to, čo bolo a ísť vpred. Lady Gaga v tomto nie je žiadnou výnimkou.

Po vyjdení filmu Zrodila sa hviezda asi každý dúfal, že Lady Gaga sa dá dokopy s hercom Bradleym Cooperom. A zo začiatku tomu všetko aj nasvedčovalo. V jeho vzťahu to začalo škrípať a Bradleyho priateľka Irina Shayk sa odsťahovala. V tom čase sa ale speváčka začala objavovať po boku zvukára Dana Hortona.

Tento vzťah ale vydržal len pár mesiacov, pretože Lady Gaga na svojom Instagrame priznala, že je už znovu single. Do príbehu pridala fotku so svojou kamarátkou, ktorá sa lúčila so slobodou a napísala k nej, že je už „single lady“. 

zdroj: instagram.com/ladygaga

Ostáva nám už len čakať, či si spolu s Bradleym k sebe predsa len nájdu cestu, pretože to medzi nimi už od začiatku iskrilo. Určite budeš s nami súhlasiť, že by z nich bol veľmi pekný párik.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News