instagram.com/ladygaga

S tými vzťahmi to býva v šoubiznise niekedy poriadne náročné. Všetko sa zdá také povrchné a hviezdy musia skutočne dlho hľadať niekoho, komu môžu plne dôverovať a na koho sa budú môcť spoľahnúť. A vyzerá to tak, že speváčka Lady Gaga takéhoto chlapa konečne našla.

Obľúbená speváčka to s hľadaním lásky tiež nemala jednoduché. Keď sa natáčal film Zrodila sa hviezda, všetci ju chceli vidieť po boku jej hereckého kolegu Bradleyho Coopera, no tento scenár sa, žiaľ, nenaplnil. Namiesto toho sa Gaga začala objavovať po boku zvukára Dana Hortona, s ktorým randila niekoľko mesiacov, no v októbri minulého roka oznámila na Instagrame rozchod.

Neprešiel dlhý čas a počas osláv nového roka ju paparazzi nafotili, ako sa bozkáva s neznámym mužom. Po jeho boku ju zachytili aj počas Super Bowlu v Miami, a tak sa Lady Gaga zjavne rozhodla, že je najvyšší čas ich spoločný vzťah ukázať aj celému svetu. Na svojom oficiálnom Instagrame zverejnila ich spoločnú fotografiu, na ktorej sú v objatí a užívajú si spoločne strávené chvíle v Miami.

Jej nový objav sa volá Michael Polansky, ktorý je investorom a podnikateľom a v tejto oblasti sa mu veľmi darí. Speváčka tento raz lovila mimo šoubiznisu, a tak veríme, že jej to s novým priateľom vydrží. Dôležité ale je, aby bola hlavne ona šťastná, veď si to zaslúži.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News