elitedaily.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ešte ťa nepoznám. Neviem, kde si, čo robíš, ani koľko máš rokov a či si sa už vôbec narodil. Neviem, akej farby sú tvoje oči pri rannom slnku, ani v prítmí sviečok. Neviem, aké je tvoje obľúbené jedlo ani to, ako znie tvoj smiech.

Ale z času na čas, občas dosť často, sa ti v duchu prihováram. Premýšľam, aký asi budeš pri mne a aká budem ja pri tebe. Predstavujem si, že do seba zapadneme ako puzzle, zrazu všetky tiene padnú za nás a pred nami budú len vrcholy, ktoré budeme chcieť zdolať spolu. Ruka v ruke, s úsmevom na perách a s vierou, že sme presne tam, kde máme byť. Moja láska bude tvoja a tvoja láska bude moja. Už nebudem to naivné dievčatko a ty nebudeš ten drzý chlapec. Zrelí a pripravení na budúcnosť, poučení minulosťou, užívajúc si prítomnosť.

845d44513014f976acf9f641f25585bb foto: pinterest.com

Viem, že teraz ťa ešte stretnúť nechcem a ani nemôžem. Musím sa pripraviť, naučiť a spoznať. Musím si byť sama sebou istá, že budem tvoj spasiteľ, anjel, plnohodnotná partnerka, priateľka a manželka. Všetko, čo sa stalo a všetko, čo sa ešte stane kým sa stretneme, nás pripraví byť čo najlepší jeden pre druhého. Viem, že už nebudeme hlavou v oblakoch ako pri našich prvých láskach. Viem, že už nám nebude záležať na tom, že ja mám väčší zadok a ty nevieš povedať „R“. Viem, že naše bytie bude zrkadlom súzvuku našich duší.

Mám teraz dostatok času na to, aby som spoznala, čo je vo mne a čo ti viem ponúknuť. Mám dostatok času spoznať sa a mať sa rada, aby si potom, neskôr, mal ty rád mňa.

tumblr_o00v2h7u1f1qez43mo1_500 foto: napoleonfour.com

Budem tá, ku ktorej sa budeš s radosťou ponáhľať. Tá, na ktorú pomyslíš ráno a s ktorou budeš zaspávať večer. Budem pri každom tvojom páde i vzostupe, pri každom šťastí i strasti, vždy pripravená držať ťa nad vodou. A to, čo dám ja tebe, ty dáš rovnakou silou mne a každá akcia bude mať svoju reakciu.

Budem tvoja múza, tvoja výhra, nádej v lepší zajtrajšok. Priateľka, kamarátka, manželka, spriaznená duša, milujúca matka tvojich detí a vlastne ti budem všetkým. A ty na mňa budeš hrdý, tvoje oči na mňa budú hľadieť s úctou a sám seba sa budeš pýtať, prečo si ma nestretol už oveľa skôr. Budem jednoducho ženou, ktorá zmení tvoje zlé dni k lepšiemu. Tvojou ženou s veľkým Ž…

Len treba počkať, len sa musí preliať čas, aby sme sa stretli, aby sme si patrili, a aby sme na seba boli pripravení. Tak do skorého videnia, milý neznámy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating