Známa herečka sa stala dvojnásobnou mamou

Vianočný baby boom pokračuje! Počas 1. sviatku vianočného porodila aj známa herečka s exotickými koreňmi. Romana Dang Van sa radostnou správou pochválila na svojom Instagrame

Okrem moderátorky Babsy Jagušák Heribanovej, ktorá porodila priamo na Štedrý deň, sa krásnou správou pochválila aj slovenská herečka s vietnamskými koreňmi, Romana Dang Van, ktorá je známa divákom TV JOJ. Zahviezdila totiž v obľúbenom seriáli Nový život, kde stvárnila gymnazistku Danicu.

Romana Dang Van
zdroj: Instagram/romana.dang.van

Známa herečka porodila na Vianoce

Hoci v seriáli hrá tínedžerku, v skutočnosti má 31 rokov a je vydatá. Za svojho partnera, Braňa Poláka, sa vydala tajne, pred pôrodom prvého dieťatka. Vychovávajú spolu ročnú dcérku Linh.

Iba v polovici augusta sme písali o tom, že Romana je tehotná. Podarilo sa jej to tajiť poriadne dlho, keďže v čase oznámenia krásnej novinky na Instagrame, už mala bruško poriadne vypuklé.

známa herečka Romana Dang Van
zdroj: Instagram/romana.dang.van

„Milí kamaráti. S Braňom by sme sa chceli s vami podeliť o naše najkrajšie chvíle. Čakáme druhé bábo. Linh bude mať súrodenca,“ napísala vtedy pod fotku z dovolenky v plavkách.

A práve 25. decembra sa známa herečka stala dvojnásobnou mamou. Porodila chlapčeka, ktorý má na rozdiel od sestričky slovenské meno – Samuel. Pochválila sa tým na svojom profile, kde zverejnila fotku ruky s modrým náramkom.

Ku gratuláciám sa pripájame aj my a šťastnej rodinke želáme veľa zdravia a príjemných chvíľ v nadchádzajúcom období.

Zdroj: Instagram/romana.dang.van

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News