Karlos Vémola s Lelou
Instagram/lela_ceterova_official/karlos_terminator_vemola

Dve Karlosove milenky o sebe vraj vôbec nevedeli. Vémola mal svoju manželku Lelu údajne podvádzať až s dvoma ženami naraz. Pritom to nevedeli ani ony dve medzi sebou. Denise Ayverdi svoj románik so známym českým MMA zápasníkom opísala pre portál Extra.cz. Záznam z tlačovky organizácie Red Face, kde sa tieto dve krásky stretli tvárou v tvár, môžeš vidieť na YouTube.

Nie je žiadnou novinkou, že MMA zápasník Karlos Vémola vraj mal popri vzťahu s Lelou nejednu milenku. Naposledy praskla jeho údajná aféra s mladou herečkou pre dospelých.

Neprestala sa však ozývať ani Lulu, ktorá by dokonca chcela Lelu vyzvať na zápas. Namiesto toho sa ale v klietke mala stretnúť s Karlosovou ďalšou údajnou milenkou, s ktorou sa kedysi kamarátila. Denise Ayverdi však zo zápasu náhle odstúpila a nahradila ju jeho ďalšia údajná exmilenka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Vémola vraj mal dve milenky naraz

Denise a Lulu si chceli medzi sebou vyrovnať účty preto, že už dlhšie majú medzi sebou spor. A to kvôli tomu, že sa s nimi oboma mal stretávať súčasne, o čom si možno netušila ani ty. Priznali to rovno na tlačovke organizácie Red Face 3.

„Ľudia, ktorí čítajú bulvár, tak asi vedia, že ide o Karlosa Vémolu. Obe sme celkom v rovnakej dobe s ním randili, čo ja som teda nevedela, že on má aj niekoho iného okrem Lely,“ zavtipkovala Lulu, pričom sa o sebe vtedy vraj dozvedeli akosi naraz.

Denise však pre portál Extra popísala aj detaily jej romániku so známym MMA zápasníkom.

„Ja by som úplne netvrdila, že som exmilenka. Ja som s ním bola zasnúbená, boli sme spolu 3,5 roka. Oni spolu mali asi len nejaký románik, ale to je asi jedno, nie je to také dôležité. Každopádne sme sa vtedy nezišli v mnohých veciach a zároveň sme sa stretávali všetci v jeden čas. Neviem, či to tak bolo alebo nie,“ šokovala Denise v rozhovore pre Extra.cz

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RED FACE (@redface.cz)

O tom, že ju Vémola podvádza s Lulu sa však dozvedela z médií. „Ku mne sa to dostalo väčšinou cez médiá, s Lulu sme nikdy neboli v kontakte. Čítala som to v bulvári, počúvala som to od ľudí. Kája rozhodne nič nevysvetľoval,“ priznala Denise, ktorá voči zápasníkovi teraz hnev necíti.

„S Karlosom sme zostali na kamarátskej vlne. Ja mu fandím v jeho vzťahu. Vôbec neberiem nič osobne voči nemu, ani napríklad voči Lele. Im to prajem, nech sú šťastní. Tento spor zostáva len medzi mnou a tou Lulu, my sme si jednoducho nesadli,“ uzavrela brunetka.

Zdroj: YouTube/RedFace, Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News