Karlos a Lela Vémolovci

Konečne sa dočkali! Po veľkej afére, ktorá opäť raz otriasla ich vzťahom len krátko po sobáši, sa mohlo zdať, že sa žiadna svadobná cesta konať nebude. Opak je však pravdou, Karlos a Lela Vémolovci, vyrazili do exotiky ako zamilované hrdličky. Na Instagrame sa pochválili netradičným programom, ktorý však pobúril fanúšikov. A na povrch vyšli aj ich údajné dlhy!

37-ročný český MMA zápasník a jeho 33-ročná manželka, bývalá slovenská playmate, si v týchto chvíľach užívajú svadobnú cestu, na ktorú sa dostali po niekoľkých mesiacoch.

Len krátko po tom, čo si povedali áno, vyšla na svetlo sveta správa o tom, že si vraj Karlos užíval pomer s mladučkou milenkou, ktorá sa živí ako herečka pre dospelých. Po niekoľkých týždňoch kauza utíchla a Lela sa rozhodla pri manželovi ostať.

Karlos a Lela Vémola
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Vémolovci ako čerstvo zamilovaný pár

Na sociálnych sieťach zdieľajú rodinné fotky a Lela pri svojom mužovi stála, keď kvôli zdravotným problémom ostal v nemocnici, ale aj vtedy, keď do ich domu prišla razia kvôli exotickým zvieratám, ktoré vo Vémolande chovajú. Zdá sa, že týchto tvorov nemajú dosť a aj na svojej svadobnej ceste sa ich rozhodli navštíviť. To však neostalo bez obrovskej kritiky.

Namiesto vylihovania na pláži sa dvojica pochválila zábermi z prírodnej rezervácie, kde kŕmili žirafy či stáli hneď vedľa majestátneho leva. Práve pod fotkou s ním sa objavili mnohé nahnevané aj šokované správy od fanúšikov. Tí na nich spustili lavínu kritiky po tom, čo chceli pripomenúť, že s takýmito zvieratami sa nie vždy zaobchádza humánne.

Tak toto je humus. Viete, prečo sa s vami nechá vyfotiť?

Pchať do tak krásneho zvieraťa úplne zbytočne sedatíva, aby bolo pokojné, len aby mali celebrity fotku...“

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News