žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Azda niet tej, ktorá by sa po zime netešila na prvý jarný mesiac a s ním viac prichádzajúcich slnečných lúčov či dlhších dní. Horoskop hovorí, že marec je mesiacom, ktorý pre každé znamenie prináša chvíle, kedy sa budú cítiť viac ako dobre a spokojne. Na čo sa môžeš tešiť práve ty?

Horoskop na marec

Baran

Horoskop hovorí, že mesiac marec bude pre teba rozhodne zaujímavý. Počnúc jeho 11. dňom bude planéta Merkúr k tvojmu znameniu naklonená. Vznikať budú nové príležitosti, ktorých by si sa mala určite chopiť. Šťastie má aj oblasť pocitov a do 12. marca sa môžeš spoľahnúť na priaznivý prechod planéty lásky.

Poskytne ti nezabudnuteľné chvíle, pokiaľ si vo vzťahu, no tešiť sa môžu na dôležité stretnutia aj tie, ktoré sú single. Čo sa zdravia týka, to bude začiatkom mesiaca veľmi dobré, no postupne by sa mohli vyskytnúť nejaké problémy súvisiace so zbytočným stresom. Medituj a dopraj si veľa relaxu.

Býk

Prvý jarný mesiac sa pre teba otvára Venušou a Marsom v nevýhodnej polohe, čo prináša napätie a stres do vzťahového života. Našťastie druhá polovica marca bude rozhodne šťastnejšia. Obe planéty sa na teba budú opäť usmievať a krok po kroku budeš môcť nájsť pokoj so svojím partnerom, no tiež obnoviť svoju energiu.

Rozsah práce je zvýhodnený vďaka sľubnej konjunkcii Jupitera. Niekoho môžu potrápiť bolesti kĺbov hneď začiatkom mesiaca, no v druhej jeho časti sa môžeš tešiť z pevného zdravia. Zameraj sa na dostatočný pohyb.

Žena sedí pri rieke
zdroj: Pexels/Matt Hardy

Blíženci

Tvoj mesiac marec bude rozhodne bohatý na udalosti a bude plný vzostupov a pádov. V láske sa môžeš spoľahnúť na priazeň Venuše do 12. marca. Od tohto dňa môže vznikať napätie a diskusie s tvojou drahou polovičkou.

Naopak, v práci bude druhá časť mesiaca šťastnejšia ako tá prvá vďaka k prechodu Merkúra v znamení Barana. Udeje sa tak od 11. dňa. Koncom mesiaca tvoja energia poklesne. V prvej polovici mesiaca si treba dávať pozor na nešťastia a nehody, no v tej druhej sa budeš cítiť energicky a dobrodružne.

Rak

Marec je pripravený dať ti  krásne emócie, najmä čo sa týka pocitov a to hneď od 12. dňa. Usmeje sa na teba totižto planéta Venuša a budeš môcť s láskou v srdci osláviť začiatok jari. Pozor si však dávaj na profesionálnu sféru, pretože od 11. marca sa ti planéta Merkúr otočí chrbtom.

Aj napriek tomu, že ťa chráni planéta Jupiter, môžu nastať v tejto oblasti isté neúspechy. Cítiť sa môžeš vyčerpane, za čo bude zodpovedné počasie a rovnako ťa môže trápiť aj nádcha či kašeľ. Nepreťažuj sa a snaž sa duševne aj fyzicky uvoľniť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop