žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Horoskop hovorí, že mesiac marec začína s Merkúrom v nevýhodnej polohe, čo by mohlo v prvých desiatich dňoch priniesť určité napätie v pracovnej oblasti. Od 11. dňa sa však na teba táto planéta opäť usmeje, preto by si si nemala nechať ujsť krásne príležitosti.

V láske môžeš v prvej polovici mesiaca počítať s priaznivou Venušou, zatiaľ čo v tej druhej by mohlo dôjsť k hádkam s partnerom. Zažiť môžeš vo vzťahu malé, ale i veľké krízové ​​chvíle. Tvoje zdravie bude v poriadku, no pociťovať môžeš nespavosť a žalúdočné problémy.

Kozorožec

Marec sa pre teba otvára s Jupiterom a Merkúrom, ktoré budú aktívne vo tvoj prospech, čo by ti mohlo priniesť dobré správy v profesionálnej oblasti, najmä v prvej polovici mesiaca.

Isté neúspechy však môžu nastať v druhej polovici, keď možno budeš mať o čom diskutovať so šéfom a kolegami. V láske môžeš od 12. marca počítať s krásnou Venušou v „priateľskom“ znamení Rýb. Urob pre svoje zdravie maximum a zbytočne sa nestresuj.

Žena vystiera ruku s otvorenou dlaňou
zdroj: Pexels/Matheus Henrin

Vodnár

Do polovice mesiaca môžeš počítať s konjunkciou Venuše, ktorá ti prinesie veľké emócie. Láska bude stredobodom tvojich myšlienok a ak si single, očakávaj dôležité stretnutie. V práci by však dobré správy mohli prísť už od 11. marca, kedy Merkúr urobí výhodný prechod cez tvoje znamenie.

Do 23. dňa môžeš počítať aj s konjunkciou Marsu, ktorá ťa nabije energiou a chuťou zapojiť sa nových pracovných projektov. Tento mesiac ťa môžu potrápiť bolesti kĺbov a svalov. Skús viac inklinovať k meditácii a spiritualite.

Ryby

Slnko konečne vstúpilo do tvojho znamenia spolu s Merkúrom a Saturnom. V najbližších týždňoch sa k nemu pripojí aj Venuša počnúc 12. dňom a Mars od 23. dňa. Dobré správy by mohli prísť na pracovisko v prvej časti marca.  Uprednostňujú sa rokovania a dohody.

V láske to však bude predovšetkým druhá časť mesiaca, ktorá ti prinesie veľkú spokojnosť. Budeš aktívna, ale môžeš čeliť určitej nespavosti a bolestiam hlavy. Nezabúdaj na dostatočný pitný režim.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop