Dvojica v objatí
Unsplash/taiamint

Nový mesiac so sebou prináša nové výzvy, lásky, priateľstvá, ale aj problémy, zlyhania a choroby. Čítaj ďalej a dozvieš sa, aký bude tvoj horoskop na máj. 

Baran

Život

Počas tohto mesiaca sa priprav na to, že môžeš mať veľa povinností a práce. Vôbec si neoddýchneš, lebo letná dovolenka sa blíži a ty potrebuješ financie na to, aby si si ju mohla dovoliť. Počas víkendov sa ale môžeš venovať rodine.

Láska

V partnerskom vzťahu sa môže všetko zlepšiť. Ak si v tomto období pociťovala strach a úzkosť z toho, že by ťa mohol partner opustiť, všetko sa zmení a zavládne harmónia. Keď si nezadaná, čas lásky ti môže priniesť pár flirtov.

Zdravie

Čo sa týka zdravia, tento mesiac by si mala tráviť veľa času na čerstvom vzduchu a slnku. Vitamín D budeš potrebovať viac, než si môžeš myslieť. Posilňuj svoju imunitu práve týmto spôsobom.

Býk

Život

Počas mája by si sa mala sústrediť na seba a svoj súkromný život. Pretrieď si priateľov a zameraj sa skôr na kvalitu, než na kvantitu. Vďaka tomu budeš celý mesiac šťastná a nikto ťa nebude svojím správaním vytáčať.

Láska

Vo vzťahu by si mala s partnerom načrtnúť tému budúcnosti. Možno ťa prekvapí a váš vzťah sa posunie o krok dopredu. Len buď odvážna a neboj sa tejto témy. Pokiaľ si single a nikoho nemáš, mesiac máj ti môže priniesť nový vzťah.

Zdravie

V oblasti zdravia sa šetri a na šport zabudni. Môžeš si dovoliť byť trochu lenivou osobu a ťažké tréningy vymeniť za prechádzky v prírode. Budeš v psychickej pohode a nebudeš pociťovať stres a napätie.

Blíženci

Život

Mala by si sa začať dívať na svet realisticky. Nie je všetko také ružové, ako si myslíš, preto by si nemala dôverovať len tak niekomu. Dávaj si pozor na to, kto ti čo hovorí. Inak by si sa mohla v mnohých ľuďoch sklamať.

Láska

V partnerskom vzťahu by si mala priateľovi navrhnúť, aby ste išli počas mája na predĺžený víkend niekam do hôr. Už dlho ste si neužili jeden druhého osamote. Ak si nezadaná a nikoho nemáš, môžeš tento mesiac stretnúť svoju spriaznenú dušu.

Zdravie

Čo sa týka tvojho zdravia, nepodceňuj počasie a dopĺňaj vitamíny. Keby si to nerobila, mohla by si veľmi rýchlo ochorieť a potom by si to ľutovala. Veríme, že takýto osud nechceš.

Rak

Život

Mesiac máj sa v tvojom prípade bude niesť v pozitívnom duchu. Máš možnosť zažiť novú skúsenosť v práci, ktorá ťa môže posunúť vyššie. Taktiež sa ti bude dariť v súkromnom živote, v ktorom ťa nečakajú žiadne hádky, len samé pekné okamihy.

Láska

Vo vzťahu by si sa mala zamerať na to, aby sa tvoj partner cítil stále milovaný. Keď to tak nebude, môže sa s tebou často hádať, a to vám rozhodne neprospeje. Pokiaľ si nezadaná, mala by si sa o seba viac starať. Môžeš získať nový vzťah.

Zdravie

Bohužiaľ, zdravie ťa môže potrápiť. Keď si nedáš pozor, prechladneš veľmi rýchlo a celý mesiac sa ťa bude držať chrípka. Pracuj na posilnení imunity a pravidelne sa otužuj.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy