Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Posledný mesiac v roku toho so sebou priniesol veľa. Už si sa mohla dočítať o tom, aký bude tvoj december, ktoré znamenia sa zamilujú, ktorým sa bude dariť v kariére a o tých, čo by si mali dávať pozor na svoje zdravie.

Dnes ti odhalíme znamenia, ktoré majú pred sebou vášnivé vyhliadky. Užijú si totiž najviac s*xu zo všetkých.

Baran

Baran má pred sebou naozaj skvelý mesiac. Jeho túžba a značná sila mu nedovoľujú spomaliť ani na konci roka, preto bude ešte plný aktívnosti a života. Užije si partnerovu pozornosť v posteli do sýtosti. Či bude skúšať niečo nové alebo sa nechá zlákať na klasiku, na tom nezáleží.

Hlavné je, že vďaka decembru sa mu zlepší vzťah a jeho partner bude šťastím celý bez seba. Dlho nezažil Barana takého živočíšneho v posteli.

Býk

Kroky tohto znamenia sa dajú ľahko predvídať. Má výborný zmysel pre cit a jemnosť, no zároveň veľa žiarli. Na milostnom živote si ozaj zakladá. Svoju lásku sa vždy snaží potešiť, lebo nechce, aby mu odišila za niekým iným.

December prinesie Býkovi veľa možností objavovať nové polohy, skúšať hračky pre dospelých a testovať hranice partnera. Veru, nebude si sťažovať. Každý by chcel predsa pociťovať vášeň celý mesiac.

Kozorožec

Posledným znamením, ktoré si v posteli užije najviac, je Kozorožec. Medzi jeho kladné vlastnosti môžeme zaradiť vytrvalosť a ctižiadosť. Jeho partner bude v siedmom nebi, pretože konečne bude mať trpezlivosť na to, aby mu doprial vrchol a uspokojenie.

Nebude však iba dávať. Kozorožca v decembri zaplaví silná vášeň a bude požadovať milovanie tak často, ako sa len bude dať. Chce si užiť voľné dni a zároveň sa poriadne zahriať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.