žena v zime

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Tento prvý zimný mesiac so Slnkom a Marsom v tvojom znamení ti dodá veľa krásnej energie. O zaujímavé príležitosti a stretnutia nebude núdza najmä v poslednej časti mesiaca, kedy sa do tvojho znamenia dostane aj planéta Merkúr a Venuša.

Nezadané by mohli stretnúť niekoho výnimočného, ​​s kým dôležitý vzťah porastie v januári. Dobré správy môžeš očakávať aj v pracovnej oblasti. Potrápiť ťa môžu tento mesiac ženské problémy. Obliekaj sa dostatočne teplo, aj týmto spôsobom môžeš predísť zbytočným komplikáciám.

Kozorožec

December bude pre teba rozhodne zaujímavým mesiacom, počnúc jeho prvým dňom. Planéta Merkúr vstúpi do tvojho znamenia a je pripravená priniesť ti skvelé správy týkajúce sa najmä práce. Aj v láske sa vracia pokoj po tom, čo si zažili dosť napätý mesiac november.

Planéta Venuša je pripravená napraviť to a darovať ti dni plné vášne. Silnejšie prechladnutie by ťa mohlo dostať na niekoľko dní do postele. Dopraj si dostatok vitamínov a nezabúdaj ani na kvalitné bylinné čaje, ktoré si môžeš vychutnávať v spojení s príjemným relaxom.

Horoskop na dnes
zdroj: Pixabay/Pexels

Vodnár

Horoskop hovorí, že planéta Venuša vykoná v mesiaci december nepriaznivý prechod do tvojho znamenia, čo by mohlo priniesť ďalšie starosti na emocionálnom fronte. Od 29. dňa sa vráti k svojej priazni. Dovtedy nerob unáhlené rozhodnutia a vezmi si čas, ktorý potrebuješ na pochopenie a komunikáciu s partnerom.

Z pracovného hľadiska by v poslednej časti mesiaca mohli prísť dobré správy. Dôležité bude pre teba dopriať si oddych a relax. Zabudni na stres a aj tvoje telo sa ti poďakuje. Meditácia a relaxačné cvičenia sú ideálnou voľbou.

Ryby

December sa otvára dvoma priaznivými prechodmi pre tvoje znamenie. Sú nimi Venuša a Merkúr, ktoré ti poskytnú mesiac plný veľkého zadosťučinenia na profesionálnom a sentimentálnom fronte.

Od 23. dňa sa ti však Merkúr otočí chrbtom, preto ak potrebuješ podať nejaký návrh alebo uzavrieť obchod, skús to urobiť pred týmto dátumom. Trochu viac únavy ti prinesie Mars v nevýhodnej polohe. Pozor si dávaj na dolné končatiny, predovšetkým počas väčších mrazov, hrozí úraz alebo zlomenina.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop