žena v zime

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Ako hovorí horoskop, mesiac december môže byť pre teba z hľadiska citov dosť napätý. Medzi 4. a 20. dňom totiž Venuša urobí nepriaznivý prechod cez tvoje znamenie, ktorý by mohol do tvojej rodiny alebo vzťahového života priniesť diskusie a hádky.

Posledných jeho desať dní však bude jednoduchšie pochopiť tvoju polovičku a vzájomne sa zladiť. Aj posledný decembrový týždeň prinesie dobré správy v práci. Zabúdať by si nemala ani počas tohto obdobia na dostatok pohybu. Akékoľvek zimné športy tvoje telo rado privíta. Poďakuje sa ti za to zdravím.

Panna

Pre teba bude tento nový mesiac omnoho zaujímavejší ako ten predchádzajúci. Venuša a Merkúr sa na teba opäť usmejú a prinesú dobré správy v emocionálnej aj profesionálnej oblasti.

Predovšetkým v prvej časti mesiaca nebude núdza o dobré príležitosti. Jupiter ti pomôže zrealizovať tvoje projekty. Pociťovať budeš trochu únavy, o ktorú sa postará Mars. Pozor si dávaj najviac na pohybový aparát, potrápiť ťa môžu aj intenzívnejšie bolesti kĺbov. Dopraj im akúkoľvek výživu.

ako sa zmení život
zdroj: Unsplash/rw_studios

Váhy

Tento zimný mesiac prináša v profesionálnej sfére ešte niekoľko drobných komplikácií. Až do 23. dňa bude planéta Merkúr robiť nepriaznivý prechod do tvojho znamenia, čo môže spôsobiť nedorozumenia na pracovisku alebo spomalenie tvojich plánov.

Na svojej strane však budeš mať Mars, ktorý sa postará o veľa energie a dodá ti aj silu, aby si mohla čeliť akýmkoľvek nepríjemnostiam. Venuša sa na konci mesiaca opäť aktivuje vo tvoj prospech. Stres a napätie by mohli nepríjemne ovplyvniť tvoj imunitný systém. Dopraj svojmu telu ako oddych, tak i dostatok vitamínov.

Škorpión

December bude pre teba mesiacom lásky, nakoľko Venuša vstúpi do tvojho znamenia a už od 4. dňa bude pripravená poskytnúť ti týždne plné vášne. K nezadaným by mohol konečne prísť ten pravý partner. Dobré správy očakávaj aj v profesionálnej oblasti a to vďaka priazni Merkúra.

Jupiter v opozícii však môže priniesť určité spomalenia v  projektoch. Na úspech, ktorý si zaslúžiš, si budeš musieť ešte počkať. Chrbtica by ti mohla počas týchto chladných dní spôsobovať intenzívnejšie bolesti, preto zájdi do sauny a dopraj jej odbornú masáž.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop