instagram/lostitalianos

Poď sa spoločne s nami pozrieť, čo si pre teba pripravil samotný vesmír. Možno ti to pomôže pripraviť sa na prekážky, aby si ich mohla lepšie zvládnuť. Čo ty na to? 

Baran

Nenechaj so sebou manipulovať, sú ľudia, ktorí ťa chcú len hlúpo využívať. Ruky preč od nich. Máš predsa hodnotu a keď ju nevidia, nestoja za to, aby si si ich všímala. Máš na lepšie, no nie?

Býk

Na každého raz príde, to maj na pamäti. Ak ťa niekto vytočí, v hlave si s ním urob čo chceš, ale v skutočnosti nedávaj najavo, ako ťa to hnevá. Len taký človek dokáže veľké veci.

Blíženci

Keď sa ti niečo nechce, skús sa premôcť a urobiť to. Však máš obrovský potenciál, tak ho neskrývaj, ale ukáž, nech si ho kompetentní všimnú a patrične ťa za to aj ohodnotia.

Rak

Vyvaruj sa dnes tejto chybe. Nepripisuj istým záležitostiam väčší význam, než v skutočnosti majú. Jednak, tak vyvolávaš konflikty a po ďalšie, si len zbytočne v strese.

Lev

Zavolaj svojim priateľom a vyberte sa spoločne niekam. Čaká ťa pohodový deň, kedy nemusíš riešiť nič iné, ako len to, čo si dáš na jedenie a kto s kým. Takýchto dní by sme brali viac.

Panna

Buď pripravená na všetko. Na hádky, ale aj na to, že budeš si musieť vyhrnúť rukávy a zabojovať o svoje miesto. Totižto v práci ťa niekto nemusí a snaží sa silou mocou vyhnať ťa z kola preč.

Váhy

Množstvo energie, ktoré máš od rána, neplytvaj ňou. Skôr si urob zásoby na horšie dni. Rozmysli si, ako naložíš s tvojím dnešným časom. Stáva sa, že ním plytváš a to, čo je dôležité potom nestíhaš.

Škorpión

Možno sa dnes stretneš s nepochopením, nepanikár. Zajtra bude lepšie. Nie každý tvoj nápad musí byť dokonalý a uznaný okolím. Stane sa, že sa sekneme. Nič si z toho nerob. Veď o nič zlé nejde.

Strelec

Priprav sa na viac povinností. Musia sa stihnúť všetky úlohy. S dobrou kávou to pôjde ľahšie. Nuž, nie každý deň je super. Ale je len na nás, z akého uhla sa na to pozrieme.

Kozorožec

Ak ťa odmietne, no a? Nie je jediný na svete. Máš si z čoho vyberať. Hlavne nestrácaj sebavedomie a nepodceňuj sa. Lásku nájdeš, len daj tomu čas, dnes ten čas ešte nenastal.

Vodnár

Čaká ťa množstvo možností a príležitostí. Tak vyberaj. Ale poriadne. Nedávaj na prvý dojem, dobre si rozmysli každé jedno tvoje rozhodnutie, lebo už nepôjde vziať späť. Ale to isto vieš.

Ryby

Dnes ťa znervózni hneď niekoľko ľudí. Nedaj sa však vyviesť z miery. Nevšímaj si to a hľaď si svoje. Ak urobíš opak, zvrtne sa to proti tebe. Myslíš si, že si to môžeš v súčasnej dobe dovoliť?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy