instagram/amandainorlando

Myslíš si, že ti flirtovanie s mužmi ide? Tu sa dozvieš pravdu. Dočítaš sa o tom, na akom mieste si sa umiestnila v rebríčku flirtovania, na základe znamenia.

Škorpión

Toto znamenie musí byť v rebríčku prvé. Je vášnivé, nespútané a častokrát opradené tajomstvom. Má všetko, čo správny človek potrebuje a vie flirtovať ako expert. Je však aj egoistické a márnotratné – keď ho niekto urazí, vie sa dlho hnevať.

Baran

Druhé znamenie je Baran, pretože je optimistické a veľmi náruživé. Jeho flirtovacie schopnosti sú veľmi dobré, nemá problém zbaliť akéhokoľvek človeka. Je to však tiež veľmi naivné znamenie, ktoré má veľa nálad.

Panna

Nasleduje znamenie Panna, ktoré je veľmi láskavé, srdečné a vo flirtovaní je (zatiaľ) úspešné. Vie byť však aj lenivé, plaché a negatívne. Keď sa mu niečo nedarí, dostane sa do zlej nálady a nepomôže mu ani flirt, či známosť na jednu noc.

Býk

Toto znamenie je veľmi samoľúbe a nenásytné. Túžbu flirtovať má v sebe každý večer, pretože sa rado zabáva a myslí si, že mu to ide dobre. Avšak, vie byť aj žiarlivé a hádavé – hlavne vtedy, keď ho niekto naštve.

Lev

Piate znamenie je Lev – je odvážne, veľkodušné a keď si povie, že niekoho zbalí, splní sa mu to. Z baru vždy odíde s osobou, ktorá sa mu páči najviac. Toto znamenie však vie byť aj veľmi kruté, pyšné a arogantné. Vždy túži po tom, aby bolo dobre upravené a oblečené.

Kozorožec

Stred tohto rebríčka tvorí znamenie Kozorožec. Je ctižiadostivé, vie čo chce, no nie vždy sa mu to podarí dostať. Musí mať naozaj veľmi dobrý deň, aby sa mu ľudia „hádzali“ pod nohy. Keď má zlý deň, vie byť odmerané a nepriateľské.

Rak

Znamenie Rak je prispôsobivé a veľmi romantické. Na ľudí, ktorí vedia dobre flirtovať, má smolu a keď chce niekoho zbaliť, musí sa snažiť zo všetkých síl. Keď ide do baru, túži po tom, aby tam bol niekto, kto má tiež romantickú dušu. V jeho živote nie sú len svetlé veci – znamenie Rak vie byť povýšenecké a chamtivé.

Strelec

Toto znamenie sa flirtovať nesnaží. Ak ho niekto zaujme, skúsi to, no zbytočne netlačí na pílu. Vie, že láska príde v správnom čase. Znamenie Strelec je bezstarostné a užíva si život každý deň. Ničím sa neobmedzuje. Nemá pred ničím zábrany, využije každú príležitosť, ktorú mu život ponúkne, no s láskou sa nezahráva.

Blíženci

V poslednej štvorici znamení sa umiestnilo aj znamenie Blíženci, ktoré je veľmi zvedavé a roztopašné. Nerado flirtuje, pretože sa pri tom musí plne sústrediť len na jednu vec, čo je pre neho ťažké. Oveľa radšej má, keď sa s niekým môže dobre zasmiať a robiť si žarty.

Ryby

Toto znamenie sa neustále podceňuje a je príliš skromné. Vo flirtovaní nemá skoro žiadne skúsenosti, pretože je naivné a verí, že osoba, ktorá s ním flirtuje, chce vzťah. Keď si však človek Ryby verí, vie byť inteligentný, správa sa slušne a je trpezlivý.

Váhy

Znamenie Váhy sa nechce viazať, je nerozhodné a rado manipuluje s ľuďmi. Aj keď by si si povedala, že práve preto by malo vedieť flirtovať, opak je pravdou. Je váhavé a nevie, čo a ako má pri opačnom pohlaví robiť. Flirtovanie nepozná, pretože to nikdy neskúšalo.

Vodnár

Posledným znamením je Vodnár. Je nezávislé, tolerantné a nikdy nebojuje o niečo, čo je mimo jeho ligu. Flirtovať nevie, pretože to nepotrebuje a myslí si, že to robia len ľudia, ktorí nepoznajú svoju hodnotu. Ak by si uvidela Vodnára niekde flirtovať, zastav ho. Skôr to ľudí vystraší, než pomôže naviazať kontakty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating