Herečka Paris Hilton

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Obrovské prekvapenie vo svete šoubiznisu! Herečka, modelka a speváčka známa najmä ako milionárka a dedička hotelového impéria, Paris Hilton, sa stala dvojnásobnou mamou. Oznámila to na svojom Instagrame. Podarilo sa jej tak utajiť tehotenstvo, aj pôrod náhradnej matky, píše portál Daily Mail

42-ročná blondínka je známa tým, že miluje luxus a preslávila sa aj kvôli škandálom, ktoré má na svojom konte. Svoj život si totiž zvykla užívať, no po štyridsiatke sa musela stať zodpovednou. V roku 2021 sa totiž vydala za partnera Cartera Reumu a začiatkom tohto roka sa dokonca stali rodičmi krásneho synčeka.

Jeho tváričku zvykli na sociálnych sieťach neukazovať tak často. Až prednedávnom ju odhalili zblízka a detailnejšie, no fanúšikovia si na chlapčekovi menom Phoenix ihneď zgustli a vysmievali sa mu. Vraj má až neprimerane veľkú hlavičku. Na tieto nepekné komentáre musela zareagovať aj lekárka, ktorá tvrdila, že chlapček môže mať chorobu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

Herečka sa stala dvojnásobnou mamou

Aj napriek tomu ho však známa herečka na svojom instagramovom profile naďalej ukazuje a z nepekných komentárov si nerobí ťažkú hlavu. Práve naopak, v súkromí sa teší z ďalšieho prírastku do rodiny.

Dnes sa v Amerike oslavuje sviatok Vďakyvzdania, počas ktorého Paris Hilton na Instagrame originálnym spôsobom oznámila, že sa stala dvojnásobnou maminou. Tentokrát sa rodinka teší z dievčatka, ktorému rodičia dali netradičné meno London, ktoré sa v USA dáva skôr chlapcom. Zdá sa však, že Paris svojim detičkám dáva mená podľa miest.

„Ďakujem za moje dievčatko,“ napísala milionárka pod fotku na Instagrame, kde je malinké ružové oblečenie aj s menom dievčatka, ktoré podľa informácií Daily Mail Paris a Carterovi opäť porodila náhradná matka. Podarilo sa im tak dokonale utajiť jej tehotenstvo a pôrod.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

Zdroj: Daily Mail, Instagram/parishilton

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News