Herečka Paris Hilton

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Konečne sa dočkala aj ona! Svetoznáma herečka, modelka, známa najmä ako dedička hotelového impéria, Paris Hilton, sa stala mamou. O krásnej správe informovala na svojom Instagrame, kde pridala prvú oficiálnu fotografiu. Pre magazín People prezradila aj pohlavie bábätka.

41-ročná blondínka, ktorá miluje luxus a ktorá je známa aj mnohými škandálmi, keďže si svoj život užívala naozaj „naplno“, zažíva teraz obrovskú zmenu. Svoj slobodný život ukončila v roku 2021, kedy sa oficiálne vydala za svojho partnera. Spisovateľ a podnikateľ Carter Reum, ju o ruku požiadal len niekoľko mesiacov predtým.

Herečka Paris Hilton
zdroj: Instagram/parishilton

Herečka začala novú kapitolu

Netrvalo dlho a po svadbe prišli aj mnohé špekulácie o tom, či je Paris tehotná. V poslednej dobe netajila, že stať sa mamou je jej túžba a s Carterom túžia po rodine. Snahu o dieťatko a celé tehotenstvo však udržiavala v tajnosti. Preto jej najnovší príspevok na sociálnej sieti všetkých prekvapil.

„Nedá sa slovami opísať, ako veľmi si už teraz milovaný,” napísala k fotke, na ktorej drží maličkú ručičku. Pod ňou sa začali zbierať mnohé gratulácie. Pozrieť si ju môžeš nižšie.

Vždy bolo mojím snom stať sa mamou a som šťastná, že s Carterom sme našli jeden druhého. Sme nadšení, že sme si založili rodinu a tešíme sa z nášho synčeka,“ prezradila pre magazín People. Zdá sa, že na svoje búrlivé roky definitívne zabudla.

Zdroj: Instagram/parishilton, people.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News