Konečne sa dočkala! Z dedičky miliónového impéria sa stala vydatá pani. 40-ročná Paris Hilton sa s touto krásnou novinkou pochválila na Instagrame. Na svadbu si vybrali magický deň 11. 11. Ako sama napísala, „moje naveky začína dnes.“

So svadbou sa celkom poponáhľali a stihli to oveľa skôr ako do roka a do dňa. Priateľ Carter Reum ju požiadal o ruku vo februári tohto roku po viac ako ročnom vzťahu. Cez leto sa dokonca špekulovalo o tom, že by Paris mala byť aj tehotná, no tieto informácie vyvrátila a radšej sa zamerala na propagáciu svojej kuchárskej šou.

Na profile zatiaľ ukázala len jednu fotografiu v svadobných šatách, no už podľa nej je jasné, že z nej bola krásna nevesta. Málokto by tipoval, že bude zahalená až po krk, keďže je známa tým, že nosieva veľké výstrihy. V priebehu najbližších dní určite pridá aj viac detailov, ktoré bude chcieť zdieľať so svojimi fanúšikmi.

Ak ťa zaujíma príbeh lásky Paris a Cartera, vo štvrtok odštartovala nová šou „Paris in Love“, ktorú si môžeš pozrieť na Peacock TV. Prvá epizóda sa zameriavala napríklad na veľkolepé zásnuby, no v ďalších častiach sa môžeš určite tešiť aj na zábery z ich veľkého svadobného dňa.

Mladomanželom gratulujeme a veríme, že to bude naozaj navždy. 🙂 

Zdroj: Instagram/parishilton

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.