Pixabay/AdinaVoicu

Každá z nás príde do momentu, kedy si zatúži založiť rodinu. Mať po boku skvelého manžela, hŕbu detičiek… Lenže nie vždy je to také ideálne. Mnohé z nás nemáme to šťastie, a žiaľ, stretneme niekoho, s kým to nemá absolútne význam. Neváži si nás, nezáleží mu na nás alebo dokonca mu vlastne nejde ani o vzťah. Len nás vníma ako dočasné riešenie, ako zahnať nudu. A čo my? Už máme naplánované aj to, kam budú chodiť naše ratolesti do školy. 

Ale šepká sa, že vraj muži v týchto znameniach sú priam stvorení na to byť otcom a milujúcim manželom. Vedela si, že reč bude práve o týchto?

Baran

Pokiaľ chceš verného milujúceho manžela, ktorý túži po rodine, určite je to Baran. Pre svoje deti by zniesol aj modré z neba. A hlavne, s ním nie je žiadna nuda. Nabité aktivity a samá zábava.

Jednoducho, žije pre rodinu. Deti znamenajú pre Barana všetko. Jeho posolstvo na zemi je vychovať ďalšiu generáciu, ktorá bude pre tento svet veľkým prínosom. A nemaj obavy, ani teba by nezanedbával.

Býk

Beznádejný romantik, ktorý keď sa rozhodne pre rodinu, žije len pre ňu. Pre svoje deti chce len to najlepšie. Možno občas môže mať okolie pocit, že je prísny, lenže niekedy to inak nejde. Veď predsa, ak chce, aby to jeho deti dotiahli ďaleko, potrebujú sa naučiť disciplíne. Má vysoké nároky, ale nemusíš mať ani tie najmenšie obavy. Býk by bol skvelým otcom.

Do pozornosti ale dávame, ak si nenašla v tomto článku znamenie tvojho partnera, neznamená to, že by on nebol tým najlepším tatinkom. Horoskop má síce silu predurčiť niektoré charakteristické črty osobnosti, ale nie je to vždy pravidlom.

Byť otcom je náročné a aj na tejto role musí človek pracovať. Je to veľká zodpovednosť, ktorej by sa mal chytiť predovšetkým ten, kto je na to pripravený.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy