Fajčenie
Instagram/dakota.johnson._, bradpittofflcial

Hovorí sa, že ženám cigareta do rúk nepatrí, pretože to nevyzerá veľmi dobre. Vedela si o tom, že aj mnohé svetoznáme herečky či speváčky prepadli tomuto nepeknému zlozvyku? A rovnako tak aj slávni celebritní muži. Portály Elle a New Idea zverejnili zoznam celebrít, ktoré sa netaja tým, že si radi zapália cigaretku.

Aký máš vzťah k fajčeniu ty? Neprekáža ti to, pretože si názoru, nech si každý robí so sebou, čo chce alebo sa ľuďom vo svojom okolí snažíš dohovoriť, nech s týmto zlozvykom prestanú? Známym osobnostiam asi dohovoriť nebudeš môcť, no možno sa zmení tvoj názor alebo pohľad na nich.

Tieto celebrity nerobia zbytočné drahoty a netaja ich najväčší zlozvyk, ktorým je fajčenie. Niekedy sa však dokážu aj zmeniť, napríklad Sophie Turner či Katy Perry s fajčením skoncovali kvôli tomu, že otehotneli.

Celebrity, ktoré fajčia

Dakota Johnson

Lady Gaga

Bella Hadid

Lana Del Rey

Miley Cyrus

Brad Pitt

Jennifer Lawrence

Zayn Malik

Ashley Olsen

Emily Blunt

Keira Knightley

Matt Damon

Ak aj teba trápi tvoj zlozvyk – fajčenie, zatoč s ním raz a navždy. Odvďačí sa ti nielen tvoje telo, ale aj peňaženka. Možno by si aj chcela ale nevieš, ako na to? Vsaď na rady z nášho staršieho článku, v ktorom nájdeš rady uznávaných psychológov.

Zdroj: Elle a New Idea

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife