instagram.com/kyliejenner, katyperry

Aký je tvoj najväčší zlozvyk? Hryzieš si nechty, fajčíš, piješ priveľa kávy alebo energetických nápojov, prípadne si závislá na mobile, nakupovaní či nezdravom jedle? Neboj sa, nie si v tom sama a si úplne normálna. Podobné zlozvyky totiž majú podľa portálov Bright Side a The Mind Circle aj mediálne známe osobnosti, ku ktorým vzhliadame a ktoré obdivujeme. A keď to robia tieto ženy, prečo by sme nemohli aj my, že? 🙂

K najčastejším zlozvykom patrí hryzenie nechtov. Tomu podľahli napríklad speváčka Britney Spears či herečka Olivia Wilde. Aj keď sa Britney snaží svoje ruky na fotkách ukrývať, ak si poriadne prejdeš jej Instagram, na niektorých starších snímkach či videách si môžeš všimnúť, že má nechty naozaj kratučké a obhryzené.

Pri hryzení ešte ostaneme, pretože určite si si aj ty už neraz hrýzla pery alebo vnútornú časť líc. Ide o zlozvyk, ktorý sa môže odzrkadliť na nepeknom výzore tvojich pier, ktorým potom nepomôže ani dobrý rúž. Takémuto zlozvyku podľahli napríklad herečky Sarah Jessica Parker alebo Halle Berry. Aj napriek bolesti, ktorá následne vzniká, v tom pokračujú aj naďalej, možno ide o formu, ktorou sa zbavujú stresu.

Na zbavenie stresu niektorým môže pomôcť aj fajčenie či žutie žuvačky. Aj keď sa hovorí, že ženám cigarety do rúk nepatria, speváčka Lana Del Ray či herečka Katherine Heigl si z toho ťažkú hlavu nerobia. Aj keď sa Kate snažila s týmto zlozvykom už viackrát skoncovať, vždy sa k nemu vrátila. A napríklad taká Jessica Simpson aj keď nefajčí, je závislou na nikotínových žuvačkách. Na žutí žuvačiek je závislá aj speváčka Adele.

View this post on Instagram

😊

A post shared by Adele (@adele) on

K cigaretke neraz patrí aj káva. To priznala napríklad aj spomínaná Lana Del Ray, že deň nedokáže začať bez kávy a cigarety. Viac kávy, ako by sa patrilo, zvyknú piť aj speváčka Jennifer Lopez či herečka Sofia Vergara.

View this post on Instagram

Monday mood! 🥰 #DolceGabbana

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Aj napriek veľkému množstvu kávy majú svoje zuby krásne biele, za čo môžu vďačiť bieleniu. O svoje zuby sa pravidelne a poctivo stará aj speváčka Katy Perry, ktorá je závislá na ich čistení a nerobí jej problém umývať si ich aj 6-krát denne.

S čistotou to niekedy preháňa aj herečka Cameron Diaz. Na verejných miestach sa cíti nesvoja, pravidelne si umýva ruky a kľučky na dverách neotvára rukami, ale výhradne lakťom. V súčasnosti, kedy sa aj naďalej šíri koronavírus, by sa týmto jej zlozvykom mohli inšpirovať aj ostatní ľudia.

Pri čistení a dezinfikovaní by si nemala zabúdať aj na svoj mobilný telefón, na ktorom sa pravidelne množia baktérie. Svoj mobil ledva položia z ruky speváčka Rihanna či influencerka Kylie Jenner. Obidve sú závislé nielen na smartfónoch, ale predovšetkým na sociálnych sieťach, kde denne trávia aj niekoľko hodín. Žeby sa báli toho, že keď nebudú aktívne, stratia automaticky svojich fanúšikov?

A na záver to ukončime zlozvykom, s ktorým mnohé z nás bojujú, a tým je nakupovanie. Koľko peňazí si schopná investovať do nového oblečenia? Podnikateľka Victoria Beckham či speváčka Christina Aguilera viac, než je únosné. Ich šatníky sú plné, no ak natrafia na nový kúsok, nedokážu mu odolať.

Zdroj: brightside.me, themindcircle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News