Instagram/iamraffaelecerracchioofficial

Nič nie je horšie ako spoločnosť ľudí, z ktorých sa ideš zblázniť a nevieš sa dočkať, kedy budeš môcť od nich na míle utiecť. Do všetkého strkajú nos, snoria aj tam, kde by nemali a ich správanie je tiež na dlhšiu diskusiu. Spolužitie s nimi nie je prechádzka ružovou záhradou a potrebuješ pri nich nervy z ocele. Samozrejme, majú aj dobré stránky, ktoré však mnohí prehliadnu kvôli ich otravovaniu okolia. 

A ktoré znamenia majú k tomu vlastne najväčšie sklony?

Ryby

Ryby v sebe majú akosi zakorenení pocit, že ich životným poslaním je zachrániť celé ľudstvo pred bolesťou a krivdou. No sú s tým poriadne neznesiteľné. Žijú vo vymyslenej bubline, ktorá sa odkláňa od reality.

Bohužiaľ, to je dôvod, prečo sa im ľudia mnohokrát vyhýbajú a nechcú s nimi tráviť veľa voľného času. Pomáhať je síce pekné, ale všetko by to malo byť v rámci hraníc a hlavne vedieť, či o to druhá strana stojí.

Tiež na seba často preberajú problémy druhých, no napriek tomu, že to robia dobrovoľne, neskôr im to dávajú za vinu. Ich záujem je až natoľko nasilu, že ostatní začínajú mať z toho „mindráky“ a najradšej by sa im oblúkom vyhli.

Panna

Ľudí v tomto znamení poháňa vpred veľakrát ich zaužívaná rutina a zvyky, ktoré nikdy neporušia. Skôr, než sa do niečoho pustia alebo sa pre niečo rozhodnú, musia poznať všetky detaily týkajúce sa daného predmetu. Inak do toho nejdú ani sa svet.

Čo ale vedie k tomu, že sú mnohokrát voči iným ľahostajní. Keď ich človek spozná bližšie, časom im to vie liezť hore krkom. Pretože sa v ich prítomnosti necítia komfortne, ako by si predstavovali.

Okrem toho, ich neznesiteľnosť spočíva aj v ich nadmernej pozornosti, keď sa zamerajú na danú osobu. Najradšej by boli s ňou 24/7. Nedajú jej dýchať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy