Miss Slovensko Petra Siváková

Miss Slovensko tento rok hľadá niečo iné ako len ideál krásy. Na oficiálnom instagramovom profile súťaže už predstavili tohtoročnú finálovú dvanástku. Jedna zo súťažiacich by však už teraz mohla vyhrať titul dvojníčky Kendall Jenner. Tá podoba ti vyrazí dych.

Miss Slovensko hľadá osobnosť

Novým mottom Miss Slovensko sa stala veta „nehľadáme ideál krásy, hľadáme osobnosť“, čo asi prilákalo rekordný počet súťažiacich – toto číslo sa pohybovalo nad tisíc.

Dnes prostredníctvom svojho Instagramu súťaž odhalila finálovú dvanástku, medzi ktorými, samozrejme, stojí budúca Miss Slovensko 2023.

Súťažiť bude aj dvojníčka Kendall Jenner

O post kráľovnej krásy zabojuje tento rok naozaj rôznorodé spektrum dievčat od 18 po 24 rokov z celého Slovenska. Medzi nimi sa objavila aj súťažiaca, ktorá svojím výzorom doslova šokuje.

Ide o 22- ročnú Petru Sivákovu zo Šamorína. Je to modelka, ktorá sa objavila už na viacerých prehliadkach a jej Instagram zdobí vyše 30-tisíc folowerov. Jej vzhľad naozaj vyráža dych, veď táto kráska vyzerá presne ako svetoznáma modelka.

Žeby sme na Slovensku mali dvojníčku krásky menom Kendall Jenner? Presvedč sa sama týmito fotkami.

Petra Siváková
zdroj: Instagram/petrasivakova

Tak čo, vidíš tam tú podobu s členkou klanu Kardashianiek, Kendall Jenner, aj ty? Ide o jedinú dcéru Kris Jenner, ktorá ešte nie je mamičkou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News