Všetci veľmi dobre vieme, že v klane Kardashian/Jenner je viacero šikovných podnikateliek, ktoré sa snažia využiť svoju slávu a rozbehnúť vlastný biznis. Kendall nie je žiadnom výnimkou.

25-ročná hviezda si okrem účinkovania v ich televíznej šou zahrala napríklad aj vo filme Ocean´s 8. Okrem toho vytvorila so sestrami vlastnú aplikáciu na mobil, značku tričiek a pomohla aj Kylie s jej kozmetikou. Tento raz však prichádza s niečím vlastným.

Kendall predstavila svoju vlastnú spoločnosť na výrobu alkoholu. Konkrétne pôjde o tequilu, ktorú si ona sama rada vychutná. „Trvalo takmer 4 roky, kým som na svojej ceste vytvorila chuťovo najlepšiu tequilu. Po desiatkach slepých ochutnávkach, ciest do našej pálenice, výhrach na anonymných súťažiach chutí, si myslím, že sme to dosiahli. Nemôžem sa dočkať, kedy ju budú môcť ochutnať aj ostatní a užiť si ju rovnako ako my,“ napísala Jenner na svojom Instagrame.

Jej tequila sa bude volať 818 a do predaja by sa mala dostať už čoskoro. Otázkou však je, či tento počin nebol skôr krokom vedľa. Kendall a celú jej rodinu sleduje množstvo mladých dievčat, ktoré rady napodobňujú všetko, čo sestry robia. Taktiež sú ochotné kupovať všetko, čo prejde ich rukami a dostane nálepku, že to vyrobili ony.

V Amerike je pitie alkoholu dovolené až po dosiahnutí 21. roku. Na stránke novej tequily na to síce upozorňujú, no je len otázkou času, či to mladé dievčatá naozaj aj dodržia. Čo si o tom myslíš ty? Je vhodné, aby celebrity s tak veľkým dosahom propagovali alkohol? 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.