Instagram/zrza.sk/sweetladylollipop/janahrmi

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Už len samotná predstava, že by sme ich nemohli nosiť, ako tomu bolo kedysi, znie neuveriteľne. Áno, práve nohavice boli v minulosti pre ženy tabu. Dnes je to však úplne inak a tento módny kúsok si môžeme na množstvo rôznych spôsobov „vychutnávať“ vo svojom outfite bez výčitiek. 

Elegantné, klasické, zvonové, s vysokým pásom či slimky a tiež ďalšie iné. Niektorá sa najlepšie cíti v jednotnom štýle, iné ich zas rady striedajú. Dôležité je, aby sme sa v nich dobre cítili a zároveň by mali spĺňať naše požiadavky. V prípade, že im dávaš prednosť pred sukňami a premýšľaš nad tým, do akého kúsku najbližšiu dobu investovať, rady ťa inšpirujeme. Dnes ich je na trhu viac ako dosť, stačí si len vybrať.

Zvonové

Tento štýl sa vrátil po rokoch opäť do módy v plnej kráse. Dopriať si ich môžeš s jemným rozšírením alebo aj s väčším. Záleží len na tebe, na aký typ sa cítiš. Každopádne, dokážeš ich zladiť v podstate s čímkoľvek a vytvoriť ním zaujímavý, ba priam dokonalý outfit. Hodia sa na každé ročné obdobie. Ideš do toho?

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista