Tvojou prvou voľbou pri vyberaní si čo na seba sú zväčša džínsy, sú totiž súčasťou každého tvojho outfitu. Nemám pravdu? Určite áno, džínsy vždy boli a budú v móde a to v akomkoľvek strihu či farbe ale nezamyslela si sa niekedy nad tým, že by si doplnila svoj šatník a namiesto džínsov si kúpila nohavice? Ponúkam ti pár typov nohavíc, s ktorými doplníš svoj šatník o naozaj zaujímavé kúsky. 

1. Biela je dobrá
Zvonové nohavice v bielej farbe sa hodia väčšinou len vysokým a štíhlym babám a modelkám. Ale, nikto ešte nepovedal, že v nich nevynikneš aj ty. Stačí len trochu odvahy a v menšom množstve trochu fantázie a na uliciach budeš vytŕčať z radu.

zdroj: www2.hm.com

2. Kárované nohavice
Čaro týchto nohavíc si zamiluješ na prvý pohľad. Tento typ nohavíc je veľmi pôsobivý a trendy. S jednoduchým topom budeš vyzerať dokonalo.

zdroj: www2.hm.com

3. Zamatové nohavice
Zamatové nohavice si môžeš dovoliť v akejkoľvek farbe, tie budú krásne či sú čierne, zelené alebo čierne. Veľmi pekne vyniknú ak k nim zvolíš sako v rovnakej farbe.

zdroj: www.zara.com

4. Street style
Pouličná móda alebo móda z ulice je na módnej scéne už nejaký ten čas. A očarujúca nie je len klasická street style móda ale aj elegantná. Trendy sú najmä sivé odtiene nohavíc s kockovaným vzorom.
zdroj: www.zara.com

5. Pásikavé nohavice
Pásikavé nohavice sú na módnej scéne tiež nejaký ten piatok. Tieto nohavice majú veľkú obľubu nie len v obchodoch ale aj v skriniach. Dajú sa totiž zladiť naozaj k čomukoľvek a vieš z nich vyskladať elegantný ale aj trochu odviazanejší outfit.
zdroj: www.zara.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista