Pixabay/vetonethemi

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Niekto potrebuje čas, no niekto nemá problém vhupnúť do vzťahu ihneď. Dokonca už premýšľa aj nad svadbou. Ak patríš do prvej skupiny a z dlhodobého zväzku máš skôr obavy, tak potom by si si mala dávať pozor na tieto znamenia. Totižto, práve oni majú sklony sa rýchlo nielen zamilovať, ale aj plánovať si dotyčnou osobou budúcnosť.

To môže byť aj príčina, prečo vzťah rýchlo krachne. Málokedy dajú priestor na rozmyslenie. Buď alebo. No zároveň, ako rýchlo dokážu vzplanúť, tak rýchlo majú aj zlomené srdce a oči pre plač. Potom im trvá dosť dlhú chvíľku, kým opäť uveria láske a vzťahom.

Váhy

Láskyplné znamenie, ktoré má tendenciu sa rýchlo zamilovať a túži hneď aj po vážnom vzťahu. Nejde mu o žiadne krátkodobé flirty. Keď sa už dá s niekým do reči, tak to musí byť natrvalo.

Jednoducho, nezahadzuje sa s každým. Ak to však nevnímaš podobne, tento partner nie je ten, pri ktorom by si bola šťastná. Pretože by ti nedoprial dostatok času na premýšľanie a urovnanie si myšlienok.

Lev

Možno je to prekvapenie, ale aj Lev sa radí medzi tie znamenia, ktoré už po prvom rande počujú svadobné zvony. I keď na prvý pohľad by nejeden povedal, že vyhľadáva skôr len zábavku, pri Levovi je opak pravdou.

Keď sa pre niekoho rozhodne, je to na celý život a nechce ani len počuť, že by to nemalo byť tak. Vo vnútri je vášnivý a plný lásky, ukrýva v sebe romantika a ver, že pri ňom by si sa rozhodne nenudila.

Býk

Vášeň z neho priam srší, no problémom je, že druhej strane vytvára nátlak. Keď sa s niekým stretáva, chce, aby to bolo dlhodobé. Pokiaľ nie, dáva zbohom. Je pravda, že Býk by ťa obdaril pocitom lásky, lenže nesmela by si mu dať len tak košom.

Rozchody prežíva ťažko a dlho mu trvá, kým sa z toho dostane. Niekedy mesiace až roky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy