Najhoršie beauty katastrofy

Každá z nás dobre vie, aký je to príšerný pocit, keď sa snažíme spraviť si dokonalý make-up a pritom to skončí tak, že máme chuť sa rozplakať a hodiť si tvár pod prúd vody. Beauty katastrofy, či už z nešikovnosti alebo nepozornosti, sa nevyhnú občas žiadnej žene. A to ani vtedy, ak si svetoznáma hviezda a o tvoj look sa stará tím profesionálov.

Fotografie, ktoré nájdeš v našej galérii nižšie, sú toho dôkazom. Hollywoodske krásky tiež nie sú vždy tak dokonalé, ako sa ti môžu zdať. Aj ony sa už na verejnosti ukázali s menším či väčším failom na tvári, ktorý ich spravil zbytočne škaredými.

Navyše, ak je ich tvár snímaná mnohými kamerami a na fotografie sa používajú aj blesky, vidno im doslova každý jeden pór aj ťah štetcom.

Pri nasledujúcich záberoch sa tak môžeš presvedčiť, že aj ony sú len ženy, ktoré niekedy vyjdú von s nepodareným make-upom. Preto sa netráp, ak sa na Instagrame ukazujú len v tom najlepšom svetle, veď aj ty si vyberáš tie najlepšie zábery, no nie? Nuž, ktorá z nás sa nechytá za hlavu pri svojich starých fotkách?

Hollywoodske krásky a ich beauty katastrofy. Ktorá z nich ťa pobavila či vystrašila svojím lookom najviac?

A pokiaľ ťa bavia takéto beauty prešľapy, zaspomínaj si aj na tie najhoršie typy obočia všetkých čias. Zaručene sa pobavíš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty