Pár sa bozkáva

Nikdy som si nepomyslela, že sa to stane práve mne. Teda, o veľkej láske som snívala vždy, avšak, v tých snoch som nie len milovala, ale aj bola milovaná. V realite si mi ty však nevrátil nič z toho, čo som ti dávala. Bola som len ďalším menom na tvojom zozname? Nebola som pre teba na prvom mieste, skôr som bola dobrá len vtedy, kedy ti to vyhovovalo. Toto sú úprimné slová chlapovi, ktorý si ma nevážil.

Teraz sa už len chytám za hlavu a hovorím si, aká som bola hlúpa a naivná. Alebo nie? Veď nikto z nás nemôže za to, že sa zamiluje. To sa ovplyvniť nedá. A ty si dobre vedel, že mám na teba slabosť. Chcela som, aby si bol môj a ja tvoja. Nakoniec to dopadlo tak, že ty si ma vlastnil celú a ja som sa musela uspokojiť s tým, čo si mi dovolil. A veru, nebolo toho veľa.

Úprimné slová chlapovi, ktorému dávam zbohom

Myslela som si, že z toho bude niečo viac, než len pár hodín v posteli. Mohlo mi docvaknúť, že netúžiš po vzťahu, keď sme vlastne nerobili nič iné. Nič z toho, čo skutočné páry robia. Bolo to len o tom, že si zavolal a ja som nedokázala povedať nie. A doteraz to tak robíš. No čím dlhšie som v tomto (ne)vzťahu, tým viac ti dokážem odolať a nedvihnúť ten telefón.

Presne tak, už mám toho jednoducho dosť. Užili sme si, bolo to super, no ja chcem buď všetko alebo nič. Už viac nechcem strácať čas nejakým románikom, to ma už nebaví. Túžim po ozajstnej láske, dôvere, rešpekte, po dlhých rozhovoroch, prechádzkach v parku, po tom, že vyjdeme medzi ľudí a budeme sa držať za ruky, aby bolo jasné, že nie sme len nejakí milenci.

Možno ti to takto vyhovuje, možno sa netúžiš viazať a možno nie som tvoja jediná. No vieš čo? Stačilo. Ja nie som tvoja bábika, už viac nebudem bežať za tebou, keď si zmyslíš, že sa nudíš.

Jedného dňa si uvedomíš, že si si roky len užíval a pritom si ostal sám. Žiadna žena to takto nevydrží večne. A žiadna žena si toto nezaslúži. Tak ťa vypínam.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating