instagram.com/daniela_pestova

Každá z nás si musí odmalička prejsť zložitým vývojom, aby sa z nás stali krásne rozkvitnuté ženy. Hovorí sa, že by sme si mali najviac užívať svoju mladosť, pretože neskôr nás budú ťažiť vrásky. Niektoré ženy však namiesto starnutia zrejú do krásy. Príkladom je Daniela Peštová, známa česká modelka, ktorá uverejnila na Instagrame fotografiu zo svojho maturitného obdobia.

Prostredníctvom fotografie sa snažila podporiť maturantov, ktorým popriala predovšetkým veľa šťastia pevné nervy. Známa modelka si užila túto chvíľu nostalgie a sama uviedla, že jej to príde ako večnosť. Hoci už v týchto stredoškolských časoch vynikala svojimi črtami tváre, nie je tomu inak ani v súčasnosti.

Daniela Peštová (49) je dôkazom toho, že žena je najkrajšia práve počas svojho dozrievania. Samozrejme, prispieva k tomu jej zdravý životný štýl a množstvo lásky, ktoré dostáva od svojho manžela Paľa Haberu.

zdroj: instagram.com/daniela_pestova

View this post on Instagram

#mistletoe 💋

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

Aj Daniela Peštová si musela prejsť svojou vývojovou fázou. Dokazuje to vtedajší zaujímavý strih jej vlasov. Vo svojom príspevku uviedla, že má pocit, ako by to bolo z minulého storočia. Napriek tomu je z nej dnes takáto prekrásna žena.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News