Pixabay/AdinaVoicu

Chceš si vytvoriť peknú fotku niekde v prírode alebo na námestí? Máš na sebe dokonalý outfit, alebo sa ti konečne podarilo líčenie, ktoré jednoducho potrebuje zvečniť? Chceš si vytvoriť krásny príspevok, no nevieš ako sa máš tváriť, kam dať ruky a ako sa postaviť, aby fotka vyzerala výborne? Toto je 7 videí, ktoré ti pomôžu správne pózovať. 

TikTokerky rozbehli trend, kde zdieľajú nápady na to, ako môžeš zapózovať, naučia ťa, ako a kam dať ruky, ako sa postaviť, aby si zakryla svoje nedokonalosti, aby si pôsobila chudšie alebo vyššie.

Novinka #poseideas či #posingideas, skrýva v sebe nespočetne veľa videí na to, ako zaujať pózu na stoličke, v plavkách, na lodi, s priateľom, najlepšou kamarátkou, alebo len tak v meste. Stačí si len pozrieť tie najlepšie videá a tvoj Instagram a fotky, budú obdivovať o chvíľu všetci tvoji známi.

@jessicawangofficial

How to pose in a dress. Duet me to show off your poses! #posingtips #posingideas #howtoshoot #blowup

♬ Pose (feat. Megan Thee Stallion & Lil Uzi Vert) – Yo Gotti

@lovelaurenchu

4 easy standing poses to do if you feel awkward taking pictures 💫 (ig: lovelaurenchu) @revolve @superdown #poseinspo #poseideas

♬ boom – siredaudio

@autumrainn

Reply to @autumrainn 4 (more) easy poses for taking photos 📸 #posesforpictures #posingtips #posingideas

♬ The Spins – Mac Miller

@tanddtv

Which pose is your favorite? Like for pt ✌🏽#couplesgoals #couplesposes #ootd #fyp

♬ You’re Mines Still (feat. Drake) – Yung Bleu

@kirstenvo

IG: Kirstenvo_ | Tag your bestie and tag me in the results! 💚👀⚡️ #photoshootidea #photo #britneyspears #flowerfields

♬ Music trap – 🙈

@vivacious.honey

STAIR POSES ⭐️ would you try these? #fyp #foryou #fashion #photoshoot #selftimer #pose #model #inspo #tutorial #howto #diy #tips #hacks #ootd #outfit

♬ Pose X Star Wars – “SomeIdiot” on YouTube!

@behanguyen

Takhle fotím svoje @zalando outfity! #zalandocz #photocrop #photocropchallenge #photoshootingtips #photography #iphonehack #phototips

♬ Aesthetic – Xilo

Ak nie si fanúšička tejto “novej” sociálnej siete, aj na Instagrame sa dá nájsť nespočetne veľa inšpirácií v podobe módnych blogeriek, ktoré sa nefotia len doma pred zrkadlom.

Či budeš sledovať slovenské alebo zahraničné, jedno je isté prirodzenosť na fotke je teraz najviac in. Žiadne strojené fotky, ktoré pôsobia ako propagačné fotky na ukážku produktov. Obyčajná chôdza, prehodenie vlasov, či čupenie sú pózy, ktoré využívajú influencerky po celom svete. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife