Unsplash/Vinicius Wiesehofer

Nový týždeň a s tým spojené nové ponuky či prekážky a mnoho ďalšieho. Poď teda spoločne s nami zistiť, čo si pre teba pripravili hviezdy na tieto dni. Od 10. mája do 16. mája môžu hlavne TIETO znamenia očakávať veľké zmeny. 

Baran

Aj keď budeš mať pocit, že do všetkého, do čoho sa pustíš, ti nevychádza, hlavu hore. Začiatok týždňa možno pre teba nezačne najlepšie, avšak nakoniec zistíš, že je vlastne všetko fajn. Dávaj si pozor na nepozornosť. Najmä v práci by sa ti to nevyplatilo.

Býk

Tento týždeň máš veľkú moc meniť veci k lepšiemu. Hviezdy ti dali do cesty veľké životné zmeny. Ak sa ti doterajší spôsob života nepáči, máš šancu to všetko zmeniť. Nenechaj sa zastaviť a plň si sny a ciele, ktoré ti dávajú zmysel.

Blíženci

Veľký pozor na zdravie. Tvoj organizmus potrebuje, aby si ho vnímala a dopriala mu to, čo potrebuje. Zdravému jedincovi sa vodí svetom ľahšie. Maj to na pamäti. Zároveň, možno už za rohom stojí tvoja osudová láska.

Rak

Ak ti to v poslednom čase neklape s partnerom a zažívate viac hádok, nerob si z toho ťažkú hlavu. Akýkoľvek problém sa dá vyriešiť. Len to chce čas a nepodliehať panike.

Lev

Už čochvíľa môžeš stretnúť človeka, ktorý ti môže pomôcť zmeniť život a dopomôcť ti splniť si sen. Maj oči aj srdce poriadne otvorené, nech neprehliadneš všetky možnosti, ktoré sa ti tento týždeň naskytnú.

Panna

Veľký pozor na zradu od ľudí, ktorým naivne veríš. Nie každý, kto sa tvári ako tvoj najlepší kamarát, ním aj v skutočnosti je. Tvoje dobré srdce začínajú ľudia už zneužívať.

Váhy

Nebude to najlepší týždeň, ale ani najhorší. Nemalo by sa udiať nič také, čo by ťa prekvapilo. Využi tieto dni na regeneráciu tela. Potrebuje to, aby ťa to nakoplo a dodalo potrebnú energiu.

Škorpión

Veľmi už nemíňaj a začni viac šetriť. Doba nie je najľahšia a každé euro sa ti zíde. Preto na zbytočnosti neutrácaj. Prídu aj dni, kedy budeš potrebovať viac peňazí a potom len zistíš, aké je dôležité mať čo to nasporené.

Strelec

Tento týždeň sa priprav na povinnosti. Snaž sa ich stihnúť na čas, pretože, ak si to všetko necháš na poslednú chvíľu, budeš v strese a o to horšie sa ti bude sústreďovať.

Kozorožec

Nový týždeň ti prinesie mnoho úsmevných chvíľa a radostí, ktoré ťa posilnia a nakopnú. Viac času venuj rodine, potrebujú vedieť, že si s nimi a myslíš na nich.

Vodnár

Vyčerpanosť a únava. Síce budeš mať zmiešané pocity z týždňa, pretože sa nebudeš cítiť veľmi naplnená pohodou, ale opäť len pamätaj – hlavu hore. Zlé dni netrvajú večne.

Ryby

Je čas odškrtnúť si zo zoznamu všetko, čo ti odoberá energiu a robí ťa nešťastnou. Nedaj sa obalamutiť ľuďmi len preto, že sa na teba pekne usmievajú. Aj pod úsmevom sa môže skrývať nebezpečenstvo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy