Lev

Týždenný horoskop hovorí o Venuši, ktorá vstúpila do tvojho znamenia a zotrvá v ňom aj nastávajúce obdobie. Pokiaľ si vo vzťahu, je možné, že sa rozhodnete s partnerom urobiť veľký krok vpred. Môže ísť o manželstvo, spoločné bývanie a vylúčené nie je ani plánovanie prírastku. V prípade, že si bez partnera, núdza o stretnutie niekoho výnimočného taktiež nebude. Príležitosti prichádzajú aj v profesionálnej sfére.

Medzi tvoje šťastné dni patrí piatok a sobota.

Panna

Prichádza čas, kedy by si mala vo svojom živote urobiť nejakú skúšku overenia. Nebude to jednoduché, no postupne pochopíš, čo je pre teba naozaj dôležité. Aj na základe nej sa rozhodneš, či v danej situácii zotrváš alebo odídeš. Nesnaž sa všetko napraviť, pretože už čoskoro dostaneš odpoveď, ktorú tak dlho hľadáš. Môže ísť o pracovné alebo súkromné záležitosti.

Šťastné dni očakávaj v stredu a štvrtok.

Náušnice podľa typu tváre
zdroj: Pexels/Pixabay

Váhy

Tvoj týždeň začne hneď dvoma náročnými dňami, tie šťastnejšie očakávaj medzi piatkom a sobotou, kedy si budeš môcť dopriať oddych a relax. Nemaj však strach alebo obavu, spoľahnúť sa môžeš na Venušu, ktorá je pripravená priniesť ti veľa dobrých správ po citovej stránke. Aj na pracovnom poli budú postupne dni lepšími.

Medzi tvoje šťastné dni patrí piatok a sobota.

Škorpión

Tento týždeň nebude pre teba tým najšťastnejším a ty sa budeš musieť vysporiadať najmä v stredu a vo štvrtok so spomalením na pracovisku. Očakávaj aj viac prekážok v tomto smere. Čo sa srdcových záležitostí týka, nepriaznivý prechod Venuše môže viesť k diskusiám a napätiu v partnerskom živote. Týždenný horoskop radí, aby si všetko stavila na šťastný deň, ktorým je nedeľa.

Šťastný deň ťa čaká v nedeľu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop