Pred nami je nový týždeň, ktorý sa bude u mnohých niesť v znamení lásky. Niektoré páry môžu povýšiť svoj vzťah na vyššiu úroveň. Týždenný horoskop hovorí o spoločnom bývaní, manželstve či plánovaní dieťaťa. Čo prinesú najbližšie dni práve tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň očakávaj ako obzvlášť šťastný. Už počas jeho prvých dní sa môžeš tešiť na čokoľvek. Na svojej strane máš aj Venušu, ktorá je pripravená odovzdať ti lásku a vášeň. Uprednostňované budú aj pracovné stretnutia a nové dohody o spolupráci. V nedeľu však bude Mesiac v nepriaznivej polohe, čo ti môže priniesť menšie napätie a nervozitu.

Najšťastnejšie dni očakávaj v pondelok a utorok.

Býk

Týždenný horoskop hovorí, že počas tohto týždňa môžeš počítať s dvoma výnimočnými dňami, ktoré budú pre teba šťastnými. Tešiť sa preto môžeš na stredu a štvrtok. Na pracovisku sa začnú veci hýbať vo tvoj prospech, avšak na dosiahnutie svojho cieľa si budeš musieť predsa ešte trochu počkať. Postaviť sa ti môžu do cesty neočakávané prekážky.

Šťastné dni budú pre teba streda a štvrtok.

Znamenia, ktoré ešte v júni povýšia
zdroj: Pexels/Marineza Vamvakari

Blíženci

Už čoskoro očakávaj dobré správy na pracovnom poli. O šťastné chvíle sa postará piatok a sobota, kedy bude Mesiac v krásnom postavení voči tvojmu znameniu. Uprednostňovaná bude aj láska, nakoľko Venuša je pripravená poskytnúť ti stretnutie, na ktoré len tak skoro nezabudneš. Týka sa to tých, ktoré sú single. Pokiaľ si zadaná, do tvojho partnerského života prinesie taktiež akési okorenenie, o výnimočné chvíle nebude núdza.

Šťastné dni očakávaj v piatok a sobotu.

Rak

Venuša je už niekoľko dní v tvojom znamení a ty budeš aj počas tohto týždňa ťažiť z jej pozitívnych vplyvov na tvoje znamenie. Hrdinom tohto týždňa je preto láska, ktorá ti prinesie nádherné chvíle, ale aj emócie. Predovšetkým v nedeľu očakávaj krásne romantické chvíle. Pozor na napäté dni v práci, ktorými sú pondelok a utorok.

Tvoje šťastné dni budú sobota a nedeľa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop