Mesiac apríl sa pomaly, ale iste blíži k svojmu koncu. Pred nami sú jeho posledné dni, ktoré prinesú viacerým znameniam príjemné a pozitívne správy. Týždenný horoskop hovorí, že sa budú týkať ako lásky, tak i pracovnej sféry. Na čo sa môžeš počas najbližších dní tešiť práve ty?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tvoj týždeň začína dvoma mierne nervóznymi dňami, počas ktorých by ťa Mesiac v opozícii mohol ľahko prinútiť stratiť trpezlivosť. Nekonaj príliš impulzívne, hviezdy sú na tvojej strane a všetko bude fungovať veľmi dobre. Máš totižto Venušu a Merkúr v spojení so svojím znamením, ktoré sú pripravené priniesť ti dobré správy ako v práci, tak aj v sentimentálnej sfére.

Šťastné dni očakávaj v piatok a v sobotu.

Býk

Týždenný horoskop hovorí, že táto neskorá aprílová obloha je priaznivá pre tvoje znamenie a májová bude ešte viac. Priprav sa na príjemné správy alebo potvrdenie. Či už sa bude týkať povýšenia alebo nejakej nečakanej príležitosti, šťastena bude stáť po tvojom boku. Jupiter v konjunkcii ti sľubuje dlhodobý úspech. V stredu a vo štvrtok si dávaj pozor na nervóznejší Mesiac, kedy nemusí ísť niečo podľa tvojho plánu.

Tvoje šťastné dni sú pondelok, utorok a piatok.

Týždenný horoskop
zdroj: Pexels/Cup of Couple

Blíženci

S planétami Venuša a Merkúr v priaznivom tranzite môžeš očakávať niekoľko príjemných prekvapení ako z hľadiska pocitov, tak aj profesionálne. Pokiaľ čakáš na správy alebo dôležitý telefonát, môže prísť čoskoro. Bohužiaľ, planéta Mars je naďalej v nepriaznivej pozícii pre tvoje znamenie a postará sa o chvíle nervozity či trochu väčšej únavy, najmä cez víkend.

Šťastné dni očakávaj počas utorka, stredy a piatku.

Rak

Posledných pár týždňov bolo dosť rušných pre tvoje znamenie, ktoré sa stále musí vysporiadať s nepriaznivými prechodmi Venuše a Merkúra. Nemaj však obavu, v máji sa to, čo sa teraz zdá byť neprekonateľné, šťastne vyrieši. Všetko stav na šťastné dni, kedy budeš mať na svojej strane pekný a prajný Mesiac. Nedeľa bude komplikovanejším dňom.

Šťastné dni sú pre teba streda a štvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop