Lev

Mesiac apríl prináša do tvojho života dobré správy, profesionálne aj romantické. Planéty Venuša a Merkúr ťa naďalej podporujú a prinášajú ti nové príležitosti či zaujímavé stretnutia. Jupiter v nepriaznivom tranzite však môže spomaliť tvoje plány alebo priniesť niekoľko ďalších prekážok. So svojou odvahou a odhodlaním ich hravo zvládneš.

Medzi tvoje šťastné dni patria piatok a sobota.

Panna

Týždenný horoskop hovorí, že pre tvoje znamenie pokračuje rozhodne únavné a tiež dosť pomalé obdobie. Vyzerá to tiež tak, že odpovede, na ktoré čakáš, neprichádzajú a stres s Marsom v opozícii raketovo stúpa. Nemaj strach, máj sľubuje niekoľko príjemných prekvapení. Stav všetko na šťastné dni a pozor si dávaj na tie nervóznejšie. Ide o piatok a sobotu.

Tvoje šťastné dni sú streda, štvrtok a nedeľa.

Žena, ktorú netrápi druhá brada
zdroj: Pexels/Matheus MMK

Váhy

Tento týždeň môžeš počítať s krásnym Mesiacom v konjunkcii a to počas pondelka a utorka. Budú to pre teba šťastné dni. Bohužiaľ, opozícia Venuše a Merkúra naďalej vynáša napätie na povrch ako vo vzťahovom živote, tak aj v tom pracovnom. Buď obzvlášť opatrná počas nedele, kedy by nepriaznivý Mesiac mohol spôsobiť vášnivé hádky s partnerom.

Šťastné dni očakávaj v pondelok a utorok.

Škorpión

V poslednom období si sa musela vysporiadať s viacerými sklamaniami, najmä čo sa týka profesionálnej oblasti. Ty sa však nevzdávaš a aj Mars so svojím bojovým nábojom ti pomáha reagovať či hľadať nové spôsoby, ako uspieť. Deje sa tak aj napriek tomu, že opozícia Jupitera ti naďalej kladie do cesty nové prekážky. Neboj sa, čoskoro budú lepšie podmienky na úspech a tvoja tvrdohlavosť bude odmenená.

Tvoj šťastný deň je sobota.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop