Strelec

Napriek únave, spôsobenej nepriaznivým tranzitom Marsu, je to pre tvoje znamenie veľmi šťastné obdobie. Týždenný horoskop hovorí, že Venuša ti dáva lásku špeciálnej osoby. Či už je to niekto, kto už bol súčasťou tvojho života alebo úplne niekto nový, máš sa na čo tešiť. Merkúr ti taktiež prináša nové príležitosti presadiť sa v práci a vyzdvihnúť svoj talent.

Tvoje šťastné dni očakávaj v piatok a sobotu.

Kozorožec

Buď trpezlivá, to ti radia hviezdy samotné. Tento (pre teba dosť nervózny mesiac) apríl sa chýli ku koncu a s májom príde mnoho predsavzatí či odpovedí, na ktoré čakáš. Budú uspokojivejšie, ako si možno myslíš. Príliš sa nerozčuľuj. Ak máš v práci pocit, že nevidíš svoje zásluhy alebo ak sa ti zdá, že so svojím partnerom nemáš veľkú spoluúčasť, čoskoro bude všetko lepšie.

Tvoj šťastný deň je sobota.

dievča má zatvorené oči
zdroj: Unsplash/Valerie Lendel

Vodnár

Aj tento týždeň sa môžeš spoľahnúť na podporu Venuše a Merkúra, ktoré sú pripravené poskytnúť ti výhody v sentimentálnej aj profesionálnej sfére. Nepriaznivý tranzit Jupitera by mohol spomaliť plnú realizáciu tvojich projektov, ale niečo sa začína hýbať. Šťastné hviezdy svietia pre tie, ktoré hľadajú nové známosti. V stredu a vo štvrtok si však daj pozor na nervózny Mesiac.

Šťastné dni prídu v utorok a piatok.

Ryby

Mesiac máj ti prinesie úžasné správy a zdá sa, že sa už niečo hýbe aj počas tohto týždňa. Mars v spojení ti dáva odvahu a odhodlanie a čoskoro sa dostavia požadované výsledky. Jupiter je tiež na tvojej strane a žiadny sen sa nezdá byť  nedosiahnuteľný. Pekný a šťastný Mesiac by ti mohol priniesť dobré správy v strede týždňa. Piatok a sobota budú tlmené dni.

Tvoje šťastné dni sú streda a štvrtok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop