Posledný mesiac v roku bude pre niektoré znamenia aj mesiacom lásky. Dobrá nálada, usmievaví ľudia a varený punč spraví svoje. Práve tieto 4 znamenia majú najväčšiu pravdepodobnosť toho, že sa počas decembra zamilujú.

Ryby

Človek v znamení Rýb nemá príliš šťastie na lásku. Aj keď už niekedy zažil vzťahy, všetky sa skončili neúspešne, pretože bol buď príliš citlivý alebo panovačný. Niekedy má rovnaké povahové vlastnosti ako Váha, pretože v niektorých situáciách nevie nájsť rovnováhu.

V decembri sa však na Ryby môže usmiať šťastena. Keď bude mať oči aj srdce otvorené, uvedomí si, že ten, kto pri ňom stojí v dobrom aj v zlom, by mal byť jeho životným partnerom. Niekedy si aj roky nevšimneme ľudí, ktorých máme rovno pred sebou.

Rak

Ďalším na zozname je Rak. Je vždy veselý a pozitívny, aj keď v láske to také ružové nie je. Kameňom úrazu sa stáva to, že pre milovanú osobu sa dokáže obetovať najviac na svete a ona to potom využíva vo svoj prospech. Preto končí často so zlomeným srdcom.

Počas decembra môže toto znamenie prekvapiť neplánované stretnutie s osobou, ktorú má dávno vo svojom zozname lások. Celý život však veril tomu, že je mimo jeho ligu, preto sa Rak o nič nesnažil. Teraz však zistí, že veci nie sú také, ako si ich predstavoval.

Lev

Sebecký, túžiaci po pozornosti a luxuse, panovačný a manipulátor. Aj pre tieto vlastnosti má stále problémy s láskou. Jeho vzťahy sú nestále, krátke, plné hádok a zlosti. Chce mať všetko podľa seba, pretože neznesie, keď nemá niečo pod kontrolou.

Napriek tomu sa mu v decembri pošťastí a stretne osobu, ktorá tieto jeho vlastnosti zvládne. Nebude jej prekážať nič. Bude ho milovať čistou láskou.

Býk

Posledným, koho stretne láska, je Býk. Je plný vášne, dobrodružstva a živočíšnosti. Kvôli tomu sa nerád dlho zdržiava na jednom mieste. Má to svoje výhody, lebo spozná veľa krajín a kútov sveta, no veľkou nevýhodou je to, že mu to neumožňuje udržiavať dlhodobý vzťah – jedine na diaľku.

Avšak, december k nemu bude priateľský. Do cesty mu príde človek, ktorý je rovnako dobrodružne naladený ako on. Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorú tu máme, sa im podarí stráviť dostatok času spolu a spoznajú sa. Keď sa všetko upokojí, môžu sa vydať na spoločné cesty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.