žena

Čas letí neúprosne rýchlo a pred nami sú posledné májové dni, ktoré vystrieda prvý letný mesiac – jún. Týždenný horoskop hovorí, že na niekoho čaká viac šťastia, na iného zasa nejaké prekážky. Aké dni doprajú hviezdy práve tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Týždenný horoskop hovorí, že s Jupiterom na tvojej strane a Marsom v tvojom zamení budeš veľmi silná a odhodlaná. Nikto ťa nebude môcť zastaviť. Veľká spokojnosť je na ceste ako v oblasti práce, tak i v láske. Vychutnávaj si naplno priazeň hviezd v týchto sférach. Venuša ti tiež pomôže napraviť vzťah alebo objasniť dlhodobé problémy s tvojou spriaznenou dušou. Veľké emócie očakávaj počas víkendu, postará sa o ne šťastný Mesiac.

Tvoje šťastné dni sú tie víkendové.

Býk

Konjunkcia Merkúra je pripravená poskytnúť ti počas týždňa niekoľko úžasných príležitostí. Nie vždy je pre teba ľahké prekonať trochu lenivosti alebo prijať myšlienku zmeny. Ak sa ti podarí zintenzívniť tvoje projekty a zotrvať v nich, obloha ti poskytne nové príležitosti a dôležité stretnutia. Utorok a streda budú napäté kvôli nepriaznivej polohe Mesiaca, krajšie dni prídu cez víkend.

Medzi tvoje šťastné dni patrí sobota a nedeľa.

Husté vlasy
zdroj: Unsplash/ Valerie Elash

Blíženci

S príchodom júna, Slnka a Jupitera v konjunkcii budeš môcť začať odznova. Nabitá si energiou viac ako kedykoľvek predtým. Projekty, ktoré si musela dlho odkladať alebo narazili na prekážky, teraz konečne dostanú zelenú. Chýbať nebude veľká spokojnosť. Dôležité novinky očakávaj na sentimentálnom poli vďaka krásnej Venuši v tvojom znamení.

Šťastným dňom je pre teba utorok.

Rak

Tento májový týždeň pre teba začne trochu nervózne. Postará sa o to pondelkový Mesiac, ktorý bude v opozícii voči tvojmu znameniu. Pridá sa aj nepriaznivý Mars a ten zintenzívni stres či nepokoj. Nemaj obavy, pretože v nasledujúcich dňoch (a to najmä vo štvrtok a piatok) sa situácia zlepší. Mesiac bude totižto opäť aktívny vo tvoj prospech. Nebo ti pomôže dať si do poriadku svoj život a odstrániť všetko, čo ti spôsobuje zlý pocit, aj keď je to niekedy ťažké.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok a piatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop